Документ № 552 від 27.07.2017 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


КОСТОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Сьоме скликання
(чотирнадцята сесія)
Р І Ш Е Н Н Я

27.07.2017 м. Костопіль №552
 
Про затвердження детальних планів територій міста Костопіль

Керуючись ст.ст. 8, 19, 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», ст. 12 Закону України «Про основи містобудування», п. 42 ч. 1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», п.п. 4.9., 4.12. Порядку розроблення містобудівної документації, затвердженого Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України N 290 від 16.11.2011р., державними будівельними нормами ДБН Б.1.1-14:2012 «Склад та зміст детального плану території», затвердженими Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства №107 від 12.03.2012 року та Порядком проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженим Постановою Кабінету Міністрів України №555 від 25.05.2011 року, враховуючи рекомендації та погодження постійної комісії міської ради із земельних питань та охорони довкілля, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1.    Затвердити детальний план території, що обмежується земельною ділянкою розміщеною по вул. Крип’якевича, 16 (територія колишнього молокозаводу)  та прилеглими до неї територіями в м. Костопіль Рівненської області розроблений Рівненською філією ДП УДНДІПМ «ДІПРОМІСТО» ім. Ю.М. Білоконя.
2.    Затвердити детальний план території, що обмежується вулицею Героїв УПА та прилеглими до неї територіями в м. Костопіль Рівненської області розроблений Рівненською філією ДП УДНДІПМ «ДІПРОМІСТО» ім. Ю.М. Білоконя.
3.    Затвердити детальний план території, що обмежується вулицею Кільцева та  прилеглими до неї територіями в м. Костопіль Рівненської області розроблений приватним підприємством «Зембудпроект».
4.    Враховувати матеріали затверджених детальних планів при наступних розробках містобудівної документації міста.
5.    Рішення набирає чинності з моменту його оприлюднення в місцевих друкованих засобах масової інформації, але в будь-якому випадку після завершення проведення громадських слухань.
6.    Виконавчому комітету Костопільської міської ради оприлюднити затверджені детальні плани території протягом 10 днів з дня набрання чинності даного рішення.
7.    Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з земельних питань та охорони довкілля (голова комісії Толочик А.Є.).

Міський голова                Денисюк Є.О.