Документ від 28.08.2017 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


КОСТОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Сьоме скликання
(шістнадцята сесія)

Р І Ш Е Н Н Я

        ПРОЕКТ

28.08.2017 м. Костопіль
 
Про затвердження Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності для проведення експертної оцінки комунального майна територіальної громади міста Костопіль

З метою забезпечення прозорості в проведенні експертної оцінки комунального майна територіальної громади міста, створення конкурентного середовища для суб’єктів оціночної діяльності у сфері оцінки майна, керуючись статтею 10 Закону України «Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні», статтями 25, 26, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Наказом Фонду Державного майна України від 31.12.2015 р. №2075 «Про затвердження Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності», Методикою оцінки майна, затвердженою постановою Кабінету Міністрів України від 10 грудня 2003 року №1891 із змінами, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності для проведення експертної оцінки комунального майна територіальної громади міста Костопіль (додається).
2.    Рішення підлягає обов’язковому опублікуванню в газеті «Новини Костопільщини» та оприлюдненню на офіційному сайті Костопільської міської  ради в 10-денний термін з дня його прийняття.
3. Рішення набуває чинності з моменту опублікування.
4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань житлово-комунального господарства та комунальної власності (голова Безбах Л.В.).

Міський голова                    Є.О. ДЕНИСЮКВкладення: