Документ № 1065 від 29.01.2015 р. Чинний

  Пов’язані документи

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


УКРАЇНА
КОСТОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Шосте скликання

(тридцять друга сесія)

Р І Ш Е Н Н Я

29.01.2015 м. Костопіль №1065
 
Про встановлення податку на майно в частині податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки

Відповідно до пункту 24 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 8, 10, 12, 14 та 266 Податкового кодексу України із змінами та доповненнями, за погодженням із постійною комісією з питань бюджету, фінансів та податків та комісією з питань економічного розвитку, інвестиційної діяльності та підприємництва міської ради, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1.    Встановити з 1 січня 2015 року на території міста Костопіль податок на майно в частині податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.
2.     Затвердити Положення про порядок справляння податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки згідно з додатком до цього рішення.
3.    Оприлюднити це рішення на офіційному веб-сайті Костопільської міської ради та опублікувати в місцевих засобах масової інформації.
4.    Вважати таким, що втратило чинність, рішення Костопільської міської ради від 20.10.2011 року №193 «Про встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки».
5.    Контролюючому органу – Костопільській ОДПІ ГУ ДФС у Рівненській області щоквартально подавати Костопільській міській раді інформацію щодо нарахованої та сплаченої до міського бюджету суми податку на майно в частині податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.
6.    Контроль за виконанням цього рішення доручити постійній комісії з питань бюджету, фінансів та податків (голова – Литвин А.С.), комісії з питань економічного розвитку, інвестиційної діяльності та підприємництва (голова – Несесюк Ю.В.), а організацію його виконання начальнику Костопільської ОДПІ ГУ ДФС у Рівненській області (Матвійчук В.В.).

Міський голова                    Є.О. ДЕНИСЮКВкладення: