Документ № 315 від 26.09.2018 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


КОСТОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

26.09.2018 м. Костопіль №315
 
Про проведення конкурсу з визначення автомобільних перевізників для здійснення пасажирських перевезень на міських автобусних маршрутах загального користування в м. Костопіль

З метою визначення автомобільних перевізників для здійснення пасажирських перевезень на міських автобусних маршрутах загального користування, керуючись пп. 10 п. а) ч.1 ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ч. 6 ст. 14, ст.ст. 35, 43, 44, Закону України «Про автомобільний транспорт» та п.п. 6, 7, 10, 58, 60 Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України №1081 від 3 грудня 2008 року,
виконком міської ради –

В И Р І Ш И В:

 

1.    Провести конкурс з визначення автомобільних перевізників для здійснення пасажирських перевезень на міських автобусних маршрутах загального користування в м. Костопіль (далі – конкурс).

2.    Затвердити автобусні маршрути міського пасажирського транспорту загального користування в м. Костопіль, згідно Додатку №1, та визначити їх як об’єкти конкурсу.

3.    Затвердити умови конкурсу з визначення автомобільних перевізників для здійснення пасажирських перевезень на міських автобусних маршрутах загального користування в м. Костопіль, згідно Додатку №2.

4.    Затвердити кошторис витрат, пов’язаних з підготовкою і проведенням конкурсу та визначити суму, яку сплачує перевізник-претендент за участь у конкурсі, згідно Додатку №3.

5.    Визначити дату проведення конкурсу – 7 листопада 2018 року. Визначити кінцевий строк прийняття документів для участі в конкурсі - 19 жовтня 2018 року.

6.    Конкурсному комітету з визначення автомобільних перевізників для здійснення пасажирських перевезень на міських автобусних маршрутах загального користування опублікувати оголошення про проведення конкурсу в друкованих засобах масової інформації та розмістити його на офіційному веб-сайті Костопільської міської ради не пізніше ніж за 30 календарних днів до початку конкурсу.

7.    Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови Ткачука А.В.

 

Міський голова                                      Є.О.ДЕНИСЮКВкладення: