Документ № 983 від 21.12.2018 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


КОСТОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Сьоме скликання
(двадцять шоста сесія)
Р І Ш Е Н Н Я

21.12.2018 м. Костопіль №983
 
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність шляхом викупу ФОП Баранову В.І. в м.Костопіль по вул. Проектова,54б

Керуючись пунктом 34 частини 1 статті 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, статями 25, 26, 50 Закону України «Про землеустрій», Законом України «Про Державний земельний кадастр», статтями 12, 79-1, 127, 128 Земельного кодексу України, Податковим Кодексом України, наказом Державного комітету України із земельних ресурсів № 548 від 23.07.2010р. «Про затвердження Класифікації видів цільового призначення земель», розглянувши заяву ФОП Баранова Валерія Івановича, беручи до уваги договір купівлі –продажу адмінприміщення від 27.08.2018р., витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності на будівлю адмінприміщення від 27.08.2018р.,технічний паспорт на об’єкт нерухомості від 12.11.2018р., договір купівлі-продажу від 31.10.2018р. інструментальної будівлі та майстерні по ремонту автомобілів, витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності на інструментальну будівлю та майстерню по ремонту автомобілів від 31.10.2018р.,технічні паспорти на об’єкти нерухомого майна від 30.11.2018р., викопіювання з плану земель Костопільської міської ради на земельну ділянку, яка намічена для відведення у власність шляхом викупу із відповідними погодженнями, враховуючи рекомендації постійної комісії міської ради із земельних питань та охорони довкілля, міська рада

 

В И Р І Ш И Л А:

1. Дати дозвіл ФОП Баранову Валерію Івановичу (реєстраційний номер облікової картки платника податків 3029124233) на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,2487га у власність шляхом викупу, з цільовим призначенням для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості, яка розташована в м.Костопіль по вул.Проектова,54б, за рахунок земель запасу житлової та громадської забудови комунальної власності Костопільської міської ради.

2. Рекомендувати підприємцю у десятиденний термін з дня прийняття даного рішення звернутись до суб’єкта господарювання, що є виконавцем робіт із землеустрою відповідно до закону, для розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність шляхом викупу.

3. Проект землеустрою, після погодження у порядку встановленому законодавством, подати на сесію Костопільської міської ради для затвердження та передачі земельної ділянки у власність шляхом викупу.

4. Встановити, що рішення чинне протягом одного року з дня його прийняття. У разі не виконання даного рішення протягом зазначеного терміну, вважати його таким, що втратило чинність.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради із земельних питань та охорони довкілля (голова Толочик А.Є.).

Міський голова                                                    Денисюк Є.О.