Документ № 985 від 21.12.2018 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


КОСТОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Сьоме скликання
(двадцять шоста сесія)
Р І Ш Е Н Н Я

21.12.2018 м. Костопіль №985
 
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0020га в оренду терміном на 5 (п∙ять) років ПрАТ «Рівнеобленерго» в м. Костопіль по вул. Серпнева,1а

 

Керуючись статтею 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, статями 25,26,50 Закону України «Про землеустрій», статтями 12,93,123,124,125,126 Земельного кодексу України, Законом України «Про Державний земельний кадастр»,наказом Державного комітету України із земельних ресурсів №548 від 23.07.2010р.«Про затвердження Класифікації видів цільового призначення земель», Постановою КМУ від 17.10.2012р. №1051 «Про затвердження Порядку ведення Державного земельного кадастру», розглянувши заяву ПрАТ «Рівнеобленерго» (код ЄДРПОУ 05424874), беручи до уваги обґрунтування необхідності встановлення розвантажувальної трансформаторної підстанції, паспорт трансформаторної підстанції №382, фрагмент викопіювання з плану землекористування на земельну ділянку,яка намічена для відведення в оренду, враховуючи рекомендації постійної комісії міської ради із земельних питань та охорони довкілля, міська рада –

 

В И Р І Ш И Л А:

1. Дати дозвіл ПрАТ «Рівнеобленерго» на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0020га в оренду терміном на 5 (п∙ять) років, для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії (КТП №382) в м.Костопіль по вул. Серпнева,1а,за рахунок земель запасу житлової та громадської забудови Костопільської міської ради.

2. Рекомендувати юридичній особі у десятиденний термін з дня прийняття даного рішення звернутись до суб’єкта господарювання, що є виконавцем робіт із землеустрою відповідно до закону, для розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду.

3. Проект землеустрою, після погодження його у порядку встановленому законодавством, подати на сесію Костопільської міської ради для затвердження та передачі земельної ділянки в оренду.

4. Встановити, що дане рішення чинне один рік з дня його прийняття. У разі не виконання даного рішення протягом зазначеного терміну, вважати його таким ,що втратило чинність.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради із земельних питань та охорони довкілля (голова Толочик А.Є.).Міський голова                                                  Денисюк Є.О.