Документ від 03.01.2019 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


УКРАЇНА
КОСТОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

ПРОЕКТ

03.01.2019 м. Костопіль
 
Про присвоєння поштової адреси «вул. Єсеніна, 9/1, 9/2» жилим будівлям та земельним ділянкам для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, що належать на праві приватної власності Шутяк І.А., Бондарчуку А.О.

Розглянувши заяву Шутяк Ірини Анатоліївни, Бондарчука Аркадія Олександровича, на підставі ст.52, ст.59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради –

 

В И Р І Ш И В:

1. Присвоїти поштову адресу «вул. Єсеніна, 9/1» жилій будівлі, загальною площею 58,9кв.м., жилою площею 36,9кв.м. та земельній ділянці для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, площею 0,0374га, що належать на праві приватної власності Шутяк І.А.
2. Присвоїти поштову адресу «вул. Єсеніна, 9/2» жилій будівлі, загальною площею 32,7кв.м., жилою площею 24,6кв.м. та земельній ділянці для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, площею 0,0254га, що належать на праві приватної власності Бондарчуку А.О.

 

Міський голова Є. Денисюк