Документ від 15.01.2019 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


КОСТОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Сьоме скликання
(двадцять сьома сесія)
Р І Ш Е Н Н Я

ПРОЕКТ

15.01.2019 м. Костопіль
 
Про затвердження детальних планів територій міста Костопіль

Керуючись ст.ст. 8, 19, 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», ст. 12 Закону України «Про основи містобудування», п. 42 ч. 1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», п.п. 4.9., 4.12. Порядку розроблення містобудівної документації, затвердженого Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України N 290 від 16.11.2011р., державними будівельними нормами ДБН Б.1.1-14:2012 «Склад та зміст детального плану території», затвердженими Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства №107 від 12.03.2012 року та Порядком проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженим Постановою Кабінету Міністрів України №555 від 25.05.2011 року, враховуючи рекомендації та погодження постійної комісії міської ради із земельних питань та охорони довкілля,
міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити детальний план території, що обмежується вулицею 1 Травня (від перехрестя вулиць Нова та 1Травня до КП «Костопільське будинкоуправління») та прилеглими до неї територіями в м. Костопіль Рівненської області, що розроблений ФОП Назаренко Катериною Юріївною «АрКа».
2. Враховувати матеріали затверджених детальних планів при наступних розробках містобудівної документації міста.
3. Рішення набирає чинності з моменту його оприлюднення в місцевих друкованих засобах масової інформації.
4. Виконавчому комітету Костопільської міської ради оприлюднити затверджені детальні плани території протягом 10 днів з дня набрання чинності даного рішення.
5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з земельних питань та охорони довкілля (голова комісії Толочик А.Є.).

Міський голова                                                  Денисюк Є.О.