Документ від 16.01.2019 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


КОСТОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Сьоме скликання
(двадцять сьома сесія)
Р І Ш Е Н Н Я

ПРОЕКТ

16.01.2019 м. Костопіль
 
Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)

Керуючись статтею 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, статтями 25,26,55 Закону України „Про землеустрій”, статтями 16, 24 Закону України «Про Державний земельний кадастр», Постановою КМУ від 17.10.2012р. №1051 «Про затвердження Порядку ведення Державного земельного кадастру», статтями 12,40, 116,118,120,125,126 Земельного кодексу України, розглянувши заяви громадян, витяги з Державного земельного кадастру про земельні ділянки, технічні документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості), для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка),для будівництва індивідуальних гаражів, для індивідуально садівництва,враховуючи рекомендації та погодження постійної комісії міської ради із земельних питань та охорони довкілля, міська рада –

 

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити технічні документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості), для будівництва і обслуговування житлового будинку,господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), для будівництва індивідуальних гаражів, для індивідуального садівництва, за рахунок земель житлової та громадської забудови, земель сільськогосподарського призначення комунальної власності Костопільської міської ради, згідно з додатком 1.

2. Передати безоплатно земельні ділянки з комунальної власності у власність громадянам для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), для будівництва індивідуальних гаражів, для індивідуального садівництва,за рахунок земель житлової та громадської забудови, земель сільськогосподарського призначення комунальної власності Костопільської міської ради, згідно з додатком 1.

3. Громадянам, згідно з додатком 1, зареєструвати право власності на земельні ділянки в порядку визначену законодавством.

4. Право власності на земельну ділянку виникає з моменту державної реєстрації цих прав.

5. Громадянам, згідно з додатком 1, виконувати вимоги статті 91 Земельного кодексу України та Правил благоустрою міста Костопіль.

6. Встановити, що дане рішення чинне один рік з дня його прийняття. У разі не виконання даного рішення протягом зазначеного терміну, вважати його таким, що втратило чинність.

7. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради із земельних питань та охорони довкілля (голова комісії Толочик А.Є.).

Міський голова                                                 Денисюк Є.О.

Проект рішення підготував головний спеціаліст міської ради: Сімчук Л. Тел 2-14-04
Проект рішення оприлюднене на офіційному веб-сайті Костопільської міської ради (kostopil-rada.gov.ua)

 

 

Додаток 1 до рішення

Костопільської міської ради  

№  від       01.2019р..

 

Список  громадян на затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)

 

п/п

 

 

 

Прізвище, ім’я та по-батькові, адреса проживання, реєстраційний номер облікової картки платника податків

Площа

земель

ної

ділянки, га

Місце розташування ділянки, кадастровий

номер

Цільове призначення  земельної ділянки

Категорія  земель

Примітка     наявні обмеження

1.          

Павлик Олена Іванівна

вул. Приходька,8а

0,0609

вул..Жуковського,28

5623410100:01:001:0770

для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

землі житлової та громадської забудови

 

2.          

Ширшун  Микола Миколайович,

м.Мирне, п-к Радянський,2

0,0609

провулок  Річковий,1

5623410100:01:001:0773

для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

землі житлової та громадської забудови

Охоронна зона  ЛЕП 0,4кВ-0,0093га. Без права забудови в охоронній зоні, надавати безперешкодний доступ персоналу та механізмам для обслуговування ЛЕП.

 Проект  рішення підготував головний  спеціаліст   міської ради:  Сімчук Л.  Тел 2-14-04

 Проект рішення оприлюднене  на офіційному   веб-сайті  Костопільської міської ради (kostopil-rada.gov.ua)