Документ від 18.01.2019 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


КОСТОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

ПРОЕКТ

18.01.2019 м. Костопіль
 
Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)

Керуючись п.34 ч. 1 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст. 25, 26, 55 Закону України «Про землеустрій», ст.ст. 12, 35, 40, 116, 120, 121, 122, 125, 126 Земельного кодексу України, Законом України «Про Державний земельний кадастр», ст. 286 Податкового Кодексу України, розглянувши заяви громадян, беручи до уваги витяги з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності, технічні паспорти на житлові будинки, інші правовстановлюючі документи, враховуючи рекомендації постійної комісії міської ради із земельних питань та охорони довкілля, міська рада

 

В И Р І Ш И Л А:

1. Дати дозвіл громадянам на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості), для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), для будівництва індивідуальних гаражів, у власність, за рахунок земель житлової та громадської забудови комунальної власності Костопільської міської ради, згідно з додатком 1.
2. Громадянам, згідно з додатком 1, у десятиденний термін з дати прийняття рішення звернутись до суб’єкта господарювання, що є виконавцем робіт із землеустрою згідно із законом, для розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

3. Встановити, що дане рішення чинне протягом одного року з дня його прийняття. У разі не виконання даного рішення протягом зазначеного терміну, вважати його таким що втратило чинність.

4. Контроль за виконанням даного покласти на постійну комісію міської ради із земельних питань і охорони довкілля (голова Толочик А.Є.).

 

Міський голова                                              Денисюк Є.О.

Проект рішення підготував головний спеціаліст міської ради: Сімчук Л. Тел 2-14-04
Проект рішення оприлюднене на офіційному веб-сайті Костопільської міської ради (kostopil-rada.gov.ua)

 

 

Додаток 1 до рішення Костопільської міської ради

№   від   01.2019р.

Список  громадян, яким надається дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення( відновлення) меж земельних ділянок в натурі  (на місцевості)

п/п

ПІБ, адреса проживання,

реєстраційний номер

облікової картки

платника податків

Адреса земельної

ділянки

Площа  ділянки, га

Цільове призначення земельної ділянки

Категорія

земель

Наявні

обмеження

  1.  

Савлюк Марія Петрівна

м.Рівне, вул. Гагаріна,67/34

вул.Грушевського,156

0,0726

для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  (присадибна ділянка)

землі житлової та громадської забудови

 

      Проект  рішення підготував головний  спеціаліст   міської ради:  Сімчук Л.  Тел 2-14-04

      Проект рішення оприлюднене  на офіційному   веб-сайті  Костопільської міської ради (kostopil-rada.gov.ua)