Документ від 18.01.2019 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


КОСТОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Сьоме скликання
(двадцять сьома сесія)
Р І Ш Е Н Н Я

ПРОЕКТ

18.01.2019 м. Костопіль
 
Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок

Керуючись п. 34 ч.1 ст.26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.ст. 25, 50 Закону України „Про землеустрій ”, ст.ст. 12, 33, 35,40,79-1, 91,116, 118, 120,121, 122,125, 126 Земельного кодексу України, ст. 286,287 Податкового кодексу України, ст.16,24 Закону України «Про Державний земельний кадастр», Постановою КМУ від 17.10.2012р. №1051«Про затвердження Порядку ведення Державного земельного кадастру», розглянувши заяви громадян, проекти землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність, для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка),для ведення особистого селянського господарства, для індивідуального садівництва, виготовлені ПП «Костопільземпроект», ПП «Земельно- кадастрове бюро», витяги з Державного земельного кадастру про земельні ділянки, враховуючи рекомендації постійної комісії міської ради із земельних питань та охорони довкілля, міська рада –

 

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити проекти землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність, для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка),для ведення особистого селянського господарства, для індивідуального садівництва,за рахунок земель житлової та громадської забудови, земель сільськогосподарського призначення комунальної власності територіальної громади м.Костопіль в особі Костопільської міської ради, згідно з додатком 1.

2. Передати безоплатно з комунальної власності у власність громадянам, згідно з додатком 1, земельні ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), для ведення особистого селянського господарства,для індивідуального садівництва,за рахунок земель житлової та громадської забудови, земель сільськогосподарського призначення комунальної власності територіальної громади м.Костопіль в особі Костопільської міської ради.

3. На протязі двох місяців з дня прийняття цього рішення громадянам зареєструвати право власності на земельні ділянки. Право власності на земельні ділянки виникає з моменту державної реєстрації цього права (ст.125 ЗКУ).

4. Зобов’язати землевласників забезпечувати безоплатний та безперешкодний доступ для прокладання нових, ремонту та експлуатації існуючих інженерних мереж і споруд, що знаходяться в межах закріплюваної за ними території і утримувати її та прилеглу територію в належному стані, дотримуючись санітарних норм та Правил благоустрою міста Костопіль.

5. Повідомити громадян, згідно з додатком 1, про їх обов'язок згідно чинних нормативно-правових актів взяти пайову участь у розвитку інфраструктури м. Костопіль, крім замовників будівництва, які відповідно до ст.40 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» до пайової участі не залучаються. Зобов’язати громадян, згідно додатку 1, протягом 30 календарних днів з дня отримання містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки зареєструвати у виконавчому комітеті Костопільської міської ради звернення про укладення договору про пайову участь у розвитку інфраструктури. У разі, коли замовникам будівництва об’єкту для проектування містобудівні умови та обмеження не надаються, згідно затвердженого Мінрегіонбудом переліку, повідомити про їх обов’язок зареєструвати у виконкомі міської ради звернення про укладення договору про пайову участь у розвитку інфраструктури не пізніше ніж за 15 робочих днів до прийняття об’єкта будівництва в експлуатацію.

6. Встановити, що рішення чинне один рік з дати його прийняття. У разі не виконання даного рішення протягом зазначеного терміну, вважати його таким, що втратило чинність.

7. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради із земельних питань та охорони довкілля (голова комісії Толочик А.Є.).

 

Міський голова                                             Денисюк Є.О.


Проект рішення підготував головний спеціаліст міської ради: Сімчук Л. Тел 2-14-04

Проект рішення оприлюднене на офіційному веб-сайті Костопільської міської ради (kostopil-rada.gov.ua)

 

 

 

Додаток 1 до рішення Костопільської 

міської ради №  від  01.2019р.

Список    громадян на затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок   у власність

 

п/п

Прізвище,  ім’я та по-батькові, адреса проживання, реєстраційний номер облікової картки платника податків

Площа

ділянки,

га

Місце розташування ділянки, кадастровий номер

Цільове призначення  земельної ділянки, категорія  земель

Фірма- викона

вець

Примітка, наявні обмеження

1.        

Сорока Євгенія Михайлівна,

вул. В.Стуса,33/55

Левчук Валентина Михайлівна

вул..Саксаганського,9

0,0922

вул. Саксаганського,9

5623410100:03:006:0342

для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  (присадибна ділянка), землі житлової та громадської забудови комунальної власності

ПП «Земельно-кадастрове бюро»

Охоронна зона навколо ( вздовж) об’єкта енергетичної системи-0,0223га. Без права забудови в охоронній зоні. Надавати безперешкодний доступ персоналу та механізмам для обслуговування ЛЕП

У спільну сумісну власність.

  Проект  рішення підготував головний  спеціаліст   міської ради:  Сімчук Л.  Тел 2-14-04

  Проект рішення оприлюднене  на офіційному   веб-сайті  Костопільської міської ради (kostopil-rada.gov.ua)