Документ від 25.01.2019 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


КОСТОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Сьоме скликання
(двадцять сьома сесія)
Р І Ш Е Н Н Я

ПРОЕКТ

25.01.2019 м. Костопіль
 
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки цільове призначення якої змінюється ФОП Натяжко Н.О. в м.Костопіль по вул. Грушевського,28в

Керуючись статтею 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, статтями 25, 26, 50 Закону України «Про землеустрій», Законом України «Про Державний земельний кадастр», статтями 12, 20,79-1,93,125,126 Земельного кодексу України, наказом Державного комітету України із земельних ресурсів № 548 від 23.07.2010р. «Про затвердження Класифікації видів цільового призначення земель», розглянувши заяву ФОП Натяжко Наталії Олександрівни про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки цільове призначення якої змінюється, яка перебуває в користуванні на умовах оренди підприємця відповідно до договору оренди землі укладеного 16.03.2017р.,право оренди посвідчено 05.05.2017р. у приватного нотаріуса Дідовець А.Г.,беручи до уваги договір купівлі –продажу приміщення під банківське відділення від 10.01.2017р.,витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності на приміщення під банківське відділення від 10.01.2017р.,технічний паспорт на нежитлове приміщення від 16.01.2017р.,фрагмент викопіювання з плану землекористування на земельну ділянку, цільове призначення якої змінюється, враховуючи рекомендації постійної комісії міської ради із земельних питань та охорони довкілля, міська рада –

 

В И Р І Ш И Л А:

1. Дати дозвіл ФОП Натяжко Наталії Олександрівні (реєстраційний номер облікової картки платника податків ---------) на виготовлення проекту землеустрою по зміні цільового призначення земельної ділянки площею 0,0100га, яка перебуває у орендному користуванні підприємця з цільовим призначенням для будівництва та обслуговування будівель кредитно- фінансових установ, змінивши цільове призначення на «для будівництва та обслуговування будівель торгівлі». Земельна ділянка з кадастровим номером 5623410100:02:002:0287 розташована в м.Костопіль по вул. Грушевського,28в, категорія земель - землі житлової та громадської забудови комунальної власності Костопільської міської ради.

2. Рекомендувати підприємцю у десятиденний термін з дня прийняття даного рішення звернутись до суб’єкта господарювання, що є виконавцем робіт із землеустрою відповідно до закону, для розроблення проекту землеустрою по зміні цільового призначення земельної ділянки.

3. Проект землеустрою, після погодження у порядку встановленому законодавством, подати на сесію Костопільської міської ради для затвердження.

4. Встановити, що рішення чинне протягом одного року з дня його прийняття. У разі не виконання даного рішення протягом зазначеного терміну, вважати його таким, що втратило чинність.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради із земельних питань та охорони довкілля (голова Толочик А.Є.).

Міський голова                                                                Денисюк Є.О.

Проект рішення підготував головний спеціаліст міської ради: Сімчук Л. Тел 2-14-04
Проект рішення оприлюднене на офіційному веб-сайті Костопільської міської ради (kostopil-rada.gov.ua)