Документ від 25.01.2019 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


КОСТОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Сьоме скликання
(двадцять сьома сесія)
Р І Ш Е Н Н Я

ПРОЕКТ

25.01.2019 м. Костопіль
 
Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) ЖБК «Літо» в м.Костопіль по вул.Сидорова,19

Керуючись п.34 ч. 1 ст.26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.ст. 25, 26, 55 Закону України «Про землеустрій», ст.ст.12,92,122,123,125,126 Земельного кодексу України, статями 16, 24 Закону України «Про Державний земельний кадастр», Постановою КМУ від 17.10.2012р. №1051 «Про затвердження Порядку ведення Державного земельного кадастру, наказом Державного комітету України із земельних ресурсів №548 від 23.07.2010р.«Про затвердження Класифікації видів цільового призначення земель», враховуючи рекомендації постійної комісії міської ради із земельних питань та охорони довкілля, міська рада

 

В И Р І Ш И Л А:

1. Дати дозвіл ЖБК «Літо» (ідентифікаційний код юридичної особи ------) на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,5450га, для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку за адресою м.Костопіль, вул.Сидорова,19, за рахунок земель, що перебувають у постійному користуванні житлово- будівельного кооперативу «Літо» відповідно до державного акту на право постійного користування землею серії ІІ- РВ №001875 від 06.11.2001р. з цільовим призначенням для обслуговування 27-ми квартирного житлового будинку.

2. Рекомендувати юридичній особі у десятиденний термін з дати прийняття цього рішення звернутись до суб’єкта господарювання, що є виконавцем робіт із землеустрою згідно із законом, для розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

3. Встановити, що дане рішення чинне протягом одного року з дня його прийняття. У разі не виконання даного рішення протягом зазначеного терміну, вважати його таким що втратило чинність.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради із земельних питань та охорони довкілля (голова Толочик А.Є).Міський голова                                            Денисюк Є.О.  

 

Проект рішення підготував головний спеціаліст міської ради: Сімчук Л. Тел 2-14-04
Проект рішення оприлюднене на офіційному веб-сайті Костопільської міської ради (kostopil-rada.gov.ua)