Документ від 25.01.2019 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


КОСТОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Сьоме скликання
(двадцять сьома сесія)
Р І Ш Е Н Н Я

ПРОЕКТ

25.01.2019 м. Костопіль
 
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки цільове призначення якої змінюється КП «Костопількомунсервіс» в м.Костопіль по вул. Рівненська,81б

Керуючись статтею 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, статтями 25, 26, 50 Закону України «Про землеустрій», Законом України «Про Державний земельний кадастр», статтями 12, 20,79-1, 92,122, 125,126 Земельного кодексу України, наказом Державного комітету України із земельних ресурсів № 548 від 23.07.2010р. «Про затвердження Класифікації видів цільового призначення земель», розглянувши заяву ПП «Костопількомунсервіс» про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,3235га цільове призначення якої змінюється, яка перебуває в постійному користуванні підприємства, право постійного користування посвідчено 14.01.2019р. приватним нотаріусом Дідовець А.Г., витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку від 24.01.2019р.,інші правовстановлюючі документи, враховуючи рекомендації постійної комісії міської ради із земельних питань та охорони довкілля, міська рада

 

В И Р І Ш И Л А:

1. Дати дозвіл ПП «Костопількомунсервіс» (ідентифікаційний код юридичної особи ------) на виготовлення проекту землеустрою по зміні цільового призначення земельної ділянки площею 0,3235га з кадастровим номером 5623410100:02:004:1120, яка перебуває у постійному користуванні підприємства з цільовим призначенням для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), змінивши цільове призначення на «для будівництва та обслуговування об’єктів рекреаційного призначення» в м.Костопіль по вул. Рівненська,81б. Категорія земель: землі житлової та громадської забудови комунальної власності Костопільської міської ради.

2. Рекомендувати підприємству у десятиденний термін з дня прийняття даного рішення звернутись до суб’єкта господарювання, що є виконавцем робіт із землеустрою відповідно до закону, для розроблення проекту землеустрою по зміні цільового призначення земельної ділянки.

3. Проект землеустрою, після погодження у порядку встановленому законодавством, подати на сесію Костопільської міської ради для затвердження.

4. Встановити, що рішення чинне протягом одного року з дня його прийняття. У разі не виконання даного рішення протягом зазначеного терміну, вважати його таким, що втратило чинність.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради із земельних питань та охорони довкілля (голова Толочик А.Є.).

Міський голова                                                         Денисюк Є.О.  

Проект рішення підготував головний спеціаліст міської ради: Сімчук Л. Тел 2-14-04
Проект рішення оприлюднене на офіційному веб-сайті Костопільської міської ради (kostopil-rada.gov.ua)