Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту - рішення виконкому Костопільської міської ради "Про встановлення тарифу на проїзд міським автомобільним транспортом загального користування у режимі маршрутного таксі"

Виконавчий комітет Костопільської міської ради на підставі розрахунків, поданих перевізниками, розробив проект регуляторного акту - рішення виконавчого комітету Костопільської міської ради "Про встановлення тарифу на проїзд міським автомобільним транспортом загального користування у режимі маршрутного таксі".

Згідно з вимогами Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, на сайті Костопільської міської ради http://www.kostopil-rada.gov.ua 12.02.2018 року буде оприлюднено проект рішення виконавчого комітету Костопільської міської ради "Про встановлення тарифу на проїзд міським автомобільним транспортом загального користування у режимі маршрутного таксі" з аналізом його регуляторного впливу, звітом про результати відстеження діючого регуляторного акту та розрахунком на послуги з перевезення пасажирів.

З текстом проекту рішення, аналізом його регуляторного впливу, звітом про результати відстеження діючого регуляторного акту та розрахунком на послуги з перевезення пасажирів всі бажаючі можуть ознайомитися також у приміщенні Костопільської міської ради (кабінет №26).

Зауваження та пропозиції в письмовій формі приймаються виконавчим комітетом Костопільської міської ради протягом місяця з дня оприлюднення проекту рішення за поштовою адресою: 35000, Рівненська область, м. Костопіль,  вул. 1Травня,3 та електронною поштою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Виконавчий комітет Костопільської міської ради