Виконавчий комітет Костопільської міської ради повідомляє, що з 3 березня по 3 квітня 2019 року включно триватимуть громадські слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення наступних детальних планів територій міста Костопіль Рівненської області:


- детальний план території, що обмежується вулицею Фабрична (територія від магазину «Світанок» до ТОВ «Скайс») та прилеглими до неї територіями в м. Костопіль Костопільського району Рівненської області, що розроблений ФОП Бачуновим Олегом Володимировичем. Замовником даної містобудівної документації є виконавчий комітет Костопільської міської ради. Підставою для розроблення детального плану території стало рішення Костопільської міської ради №884 від 26 липня 2018 року.

- детальний план території, що обмежується вулицею Лермонтова та прилеглими до неї територіями в м. Костопіль Костопільського району Рівненської області, що розроблений ФОП Бачуновим Олегом Володимировичем. Замовником даної містобудівної документації є виконавчий комітет Костопільської міської ради. Підставою для розроблення детального плану стало рішення Костопільської міської ради №900 від 11 жовтня 2018 року.

- детальний план території, що обмежується вулицею В. Стуса (територія, що обмежена будинками по вул. В.Стуса,48 та вул. В.Стуса,50) в м. Костопіль Рівненської області, що розроблений ФОП Назаренко Катериною Юріївною «АрКа». Замовником даної містобудівної документації є виконавчий комітет Костопільської міської ради. Підставою для розроблення детального плану стало рішення Костопільської міської ради №258 від 08 вересня 2016 року.

- детальний план території, що обмежується вулицею Коперніка (від заїзду на територію багатоквартирного будинку по вул. Коперніка, 38 до перехрестя з вул. Бурова) та прилеглими до неї територіями в м. Костопіль Рівненської області, що розроблений ФОП Назаренко Катериною Юріївною «АрКа». Замовником даної містобудівної документації є виконавчий комітет Костопільської міської ради. Підставою для розроблення детального плану території стало рішення Костопільської міської ради №633 від 02 листопада 2017 року.

З відповідною проектною документацією можна ознайомитись в робочий час до 04.04.2019 року за адресою: м. Костопіль, вул. 1-го Травня, 3 (адміністративне приміщення виконавчого комітету Костопільської міської ради), кабінет №26, тел.2-20-13.
Відповідальний за організацію розгляду пропозицій — перший заступник міського голови Ткачук Андрій Володимирович.
Пропозиції (зауваження) просимо подавати до 04.04.2019 року у виконавчий комітет Костопільської міської ради за адресою: м. Костопіль, вул. 1-го Травня, 3, кабінет №26 (тел. 2-20-13) або кабінет №37 (2-24-17). Подані громадськістю пропозиції підлягають реєстрації та розглядаються розробником і замовником проектів містобудівної документації у місячний строк.

19 березня 2019 року відбудеться громадське обговорення (презентація) вищезгаданих детальних планів територій.
Місце проведення громадського обговорення (презентації): четвертий поверх (зала засідань) адміністративного приміщення Костопільської міської ради по вул. 1-го Травня, 3. Початок о 10.00 год.

Детальні плани території розробляються з метою уточнення планувальної структури і функціонального призначення частини території м. Костопіль.

Проект детального плану території та більш детальна інформація про склад, зміст і основні техніко-економічні показники проекту містобудівної документації висвітлено на офіційному сайті Костопільської міської ради (http://www.kostopil-rada.gov.ua).

Міський голова                                                    Є.О. Денисюк  

Виконавчий комітет Костопільської міської ради повідомляє, що з 30 вересня по 30 жовтня 2018 року включно триватимуть громадські слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення наступних детальних планів територій міста Костопіль та за межами міста Костопіль Рівненської області:

Виконавчий комітет Костопільської міської ради повідомляє, що з 13 серпня по 13 вересня 2018 року включно триватимуть громадські слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення наступних детальних планів територій міста Костопіль Рівненської області:

Виконавчий комітет Костопільської міської ради повідомляє, що з 26 травня по 26 червня 2018 року включно триватимуть громадські слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення наступних детальних планів територій міста Костопіль та за межами міста Костопіль Рівненської області:

Виконавчий комітет Костопільської міської ради повідомляє, що з 11 листопада по 11 грудня 2017 року включно триватимуть громадські слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детального плану території, що обмежується вулицями Бурова та Героїв УПА (територія колишнього ВАТ «Костопільський ХПП») та прилеглими до них територіями в м. Костопіль Рівненської області, що розроблений ФОП Назаренко Катериною Юріївною «АрКА».

Виконавчий комітет Костопільської міської ради повідомляє, що в період з 12 серпня по 12 вересня проводились громадські слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення «Детального плану території, що обмежується земельною ділянкою по вул. Проектова, 54 та прилеглими до неї територіями в м. Костопіль Рівненської області».

  • 1
  • 2