Відбулися громадські слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення «Детального плану території, що обмежується земельною ділянкою по вул. Проектова, 54

Виконавчий комітет Костопільської міської ради повідомляє, що в період з 12 серпня по 12 вересня проводились громадські слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення «Детального плану території, що обмежується земельною ділянкою по вул. Проектова, 54 та прилеглими до неї територіями в м. Костопіль Рівненської області».

04 та 12 вересня 2017 року виконкомом міської ради було зареєстровано колективні звернення мешканців мікрорайону Південний м. Костопіль з пропозицією припинення (закриття) будівництва даного бетонного вузла.

Відповідно до пункту 11 Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України №555 від 25 травня 2011 року (далі – Порядок або Порядок проведення громадських слухань), пропозиції громадськості підлягають реєстрації органом місцевого самоврядування та розглядаються розробником і замовником проектів містобудівної документації у місячний строк.

За результатами   розгляду   пропозицій   заявнику надається відповідь про їх врахування або обґрунтована відмова.

Відповідно до частини шостої статті 21 Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" пропозиції громадськості мають бути обґрунтовані в межах відповідних законодавчих та нормативно-правових актів, будівельних норм, державних стандартів і правил та надаватися у строки, визначені для проведення процедури громадських слухань.

Згідно пункту 9 Порядку проведення громадських слухань пропозиції подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім'я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Крім того, Порядок визначає виключне коло осіб, які мають право подавати пропозиції до проектів містобудівної документації, а саме:

     1) повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні;

     2) юридичні особи, об'єкти нерухомого майна яких розташовані на   території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні;

     3) власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розроблено проект містобудівної документації, та на суміжних з нею територіях;

     4) представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію;

     5) народні депутати України, депутати відповідних місцевих рад (пункт 7 Порядку проведення громадських слухань).

Пропозиції, подані особами, не визначеними пунктом 7 цього Порядку, або подані після встановленого органом місцевого самоврядування строку, залишаються без розгляду.

14 вересня 2017 року виконкомом Костопільської міської ради було направлено листа на адресу розробника вищевказаної містобудівної документації ПП «Зембудпроект» з пропозицією в термін до 04 та відповідно 12 жовтня 2017 року надати у виконком Костопільської міської ради письмову інформацію що врахування поданих пропозицій або обґрунтовану відмову у їх прийнятті.

03 жовтня 2017 року на адресу виконкому міської ради надійшла відповідь про прийняті розробником проекту детального плану території рішення (копія додається).

 

Перший заступник міського голови                                       А. Ткачук

 

ПЕРЕГЛЯД/ЗАВАНТАЖЕННЯ

Відповідь мешканцям ешканцям мікрорайону Південний міста Костопіль

Колективне звернення мешканців мікрорайону Південний, м. Костопіль 1

Колективне звернення мешканців мікрорайону Південний, м. Костопіль 2

Лист диреткору ПП "Зембудпроект" Семенюку Р. В.

Відповідь директора ПП "Зембудпроект" Семенюка Р. В.