ПОВІДОМЛЕННЯ про проведення Громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детальних планів території в місті Костопіль Рівненської області

Виконавчий комітет Костопільської міської ради повідомляє, що з 13 серпня по 13 вересня 2018 року включно триватимуть громадські слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення наступних детальних планів територій міста Костопіль Рівненської області:

-    детальний план території, що обмежується вулицею Грушевського (від перехрестя з вул. 8Березня до перехрестя з вул. Коперніка) та прилеглими до неї територіями в м. Костопіль Костопільського району Рівненської області, що розроблений ФОП Бачунов Олег Володимирович. Замовником даної містобудівної документації є виконавчий комітет Костопільської міської ради. Підставою для розроблення детального плану стало рішення Костопільської міської ради №513 від 15.06.2017 року.

-    детальний план території, що обмежується вулицями В.Стуса та Б.Хмельницького (територія навколо будинку №23 по вул. В.Стуса та прилеглі до неї території) в м. Костопіль Рівненської області, що розроблений ФОП Назаренко Катериною Юріївною «АрКа». Замовником даної містобудівної документації є Костопільська міська рада. Підставою для розроблення детального плану стало рішення Костопільської міської ради №488 від 27.04.2017 року.

З відповідною проектною документацією можна ознайомитись в робочий час до 14.09.2018 року за адресою: м. Костопіль, вул. 1-го Травня, 3 (адміністративне приміщення виконавчого комітету Костопільської міської ради), кабінет №26, тел.2-20-13

Відповідальний за організацію розгляду пропозицій — перший заступник міського голови Ткачук Андрій Володимирович.

Пропозиції (зауваження) просимо подавати до 14 вересня 2018 року у виконавчий комітет Костопільської міської ради за адресою: м. Костопіль, вул. 1-го Травня, 3, кабінет №26 (тел. 2-20-13) або кабінет №37 (2-24-17). Подані громадськістю пропозиції підлягають реєстрації та розглядаються розробником і замовником проектів містобудівної документації у місячний строк.

30 серпня 2018 року відбудеться громадське обговорення  (презентація) вищезгаданих детальних планів територій.

Місце проведення громадського обговорення (презентації): четвертий поверх (зала засідань) адміністративного приміщення Костопільської міської ради по вул. 1-го Травня, 3.  Початок о 10.00 год.
Детальні плани території розробляються з метою уточнення планувальної структури і функціонального призначення частини території м. Костопіль.

Проект детального плану території та більш детальна інформація про склад, зміст і основні техніко-економічні показники проекту містобудівної документації висвітлено на офіційному сайті Костопільської міської ради (http://www.kostopil-rada.gov.ua):

• Проект детального плану території, що обмежується вулицею Грушевського (від перехрестя з вул. 8Березня до перехрестя з вул. Коперніка) та прилеглими до неї територіями в м. Костопіль Костопільського району Рівненської області;
  • Проект детального плану території, що обмежується вулицями В.Стуса та Б.Хмельницького (територія навколо будинку №23 по вул. В.Стуса та прилеглі до неї території) в м. Костопіль Рівненської області.

Міський голова                                                           Є.О. Денисюк