ПОВІДОМЛЕННЯ про проведення Громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детальних планів території в місті Костопіль та за межами міста Костопіль Рівненської області

Виконавчий комітет Костопільської міської ради повідомляє, що з 30 вересня по 30 жовтня 2018 року включно триватимуть громадські слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення наступних детальних планів територій міста Костопіль та за межами міста Костопіль Рівненської області:

-  детальний план території, що обмежується вулицею Квіткова та прилеглими до неї територіями в м. Костопіль Рівненської області, що розроблений ФОП Назаренко Катериною Юріївною «АрКа». Замовником даної містобудівної документації є виконавчий комітет Костопільської міської ради. Підставою для розроблення детального плану стало рішення Костопільської міської ради №418 від 16.03.2017 року.

-  детальний план території, що обмежується вулицею Київська та прилеглими до неї територіями в м. Костопіль Рівненської області, що розроблений ФОП Бачуновим Олегом Володимировичем. Замовником даної містобудівної документації є виконавчий комітет Костопільської міської ради. Підставою для розроблення детального плану стало рішення Костопільської міської ради №583 від 15.09.2017 року.

-  детальний план території для будівництва та обслуговування магазину непродовольчих товарів за межами населених пунктів на території Костопільської міської ради Костопільського району Рівненської області, що розроблений ФОП Бачуновим Олегом Володимировичем. Замовником даної містобудівної документації є Костопільська районна державна адміністрація. Підставою для розроблення детального плану стало розпорядження голови Костопільської РДА №204 від 02.07.2018 року.

З відповідною проектною документацією можна ознайомитись в робочий час до 31.10.2018 року за адресою: м. Костопіль, вул. 1-го Травня, 3 (адміністративне приміщення виконавчого комітету Костопільської міської ради), кабінет №26, тел.2-20-13.

Відповідальний за організацію розгляду пропозицій — перший заступник міського голови Ткачук Андрій Володимирович.

Пропозиції (зауваження) просимо подавати до 31 жовтня 2018 року у виконавчий комітет Костопільської міської ради за адресою: м. Костопіль, вул. 1-го Травня, 3, кабінет №26 (тел. 2-20-13) або кабінет №37 (2-24-17). Подані громадськістю пропозиції підлягають реєстрації та розглядаються розробником і замовником проектів містобудівної документації у місячний строк.

18 жовтня 2018 року відбудеться громадське обговорення (презентація) вищезгаданих детальних планів територій.

Місце проведення громадського обговорення (презентації): четвертий поверх (зала засідань) адміністративного приміщення Костопільської міської ради по вул. 1-го Травня, 3. Початок о 10.00 год.

Детальні плани території розробляються з метою уточнення планувальної структури і функціонального призначення частини території м. Костопіль та за межами міста Костопіль.

Проект детального плану території та більш детальна інформація про склад, зміст і основні техніко-економічні показники проекту містобудівної документації висвітлено на офіційному сайті Костопільської міської ради (http://www.kostopil-rada.gov.ua).

 

Міський голова                                                           Є.О. Денисюк