ПОВІДОМЛЕННЯ про проведення Громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детальних планів території в місті Костопіль Рівненської області

Виконавчий комітет Костопільської міської ради повідомляє, що з 1 грудня по 31 грудня 2018 року включно триватимуть громадські слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення наступних детальних планів територій міста Костопіль Рівненської області:

  • детальний план території, що обмежується вулицею Хмизопільська - від перехрестя з вулицею Тараса Бульби до вулиці Фабрична та прилеглими до неї територіями в м. Костопіль Рівненської області, що розроблений Рівненською філією ДП УДНДІПМ «ДІПРОМІСТО» ім. Ю.М. Білоконя. Замовником даної містобудівної документації є виконавчий комітет Костопільської міської ради. Підставою для розроблення детального плану стало рішення Костопільської міської ради №210 від 21 липня 2016 року.
  • детальний план території, що обмежується земельними ділянками по вул. Проектова (від перехрестя з вул. Тургенєва до перехрестя з вул. Дружби) та прилеглими до неї територіями в м. Костопіль Рівненської області, що розроблений ФОП Назаренко Катериною Юріївною «АрКа». Замовником даної містобудівної документації є виконавчий комітет Костопільської міської ради. Підставою для розроблення детального плану стало рішення Костопільської міської ради №583 від 15 вересня 2017 року.
  • детальний план території, що обмежується вулицею 1 Травня (від перехрестя вулиць Нова та 1Травня до КП «Костопільське будинкоуправління») та прилеглими до неї територіями в м. Костопіль Рівненської області, що розроблений ФОП Назаренко Катериною Юріївною «АрКа». Замовником даної містобудівної документації є виконавчий комітет Костопільської міської ради. Підставою для розроблення детального плану стало рішення Костопільської міської ради №633 від 02 листопада 2017 року.
  • детальний план території, що обмежується провулком Артилерійським (від будівлі громадської організації ТСО України до пішохідного містка через річку Замчисько) та прилеглими до нього територіями в м. Костопіль Рівненської області, що розроблений ФОП Назаренко Катериною Юріївною «АрКа». Замовником даної містобудівної документації є виконавчий комітет Костопільської міської ради. Підставою для розроблення детального плану стало рішення Костопільської міської ради №900 від 11 жовтня 2018 року.

З відповідною проектною документацією можна ознайомитись в робочий час до 01.01.2019 року за адресою: м. Костопіль, вул. 1-го Травня, 3 (адміністративне приміщення виконавчого комітету Костопільської міської ради), кабінет №26, тел.2-20-13.

Відповідальний за організацію розгляду пропозицій — перший заступник міського голови Ткачук Андрій Володимирович.

Пропозиції (зауваження) просимо подавати до 01.01.2019 року у виконавчий комітет Костопільської міської ради за адресою: м. Костопіль, вул. 1-го Травня, 3, кабінет №26 (тел. 2-20-13) або кабінет №37 (2-24-17). Подані громадськістю пропозиції підлягають реєстрації та розглядаються розробником і замовником проектів містобудівної документації у місячний строк.

18 грудня 2018 року відбудеться громадське обговорення  (презентація) вищезгаданих детальних планів територій.

Місце проведення громадського обговорення (презентації): четвертий поверх (зала засідань) адміністративного приміщення Костопільської міської ради по вул. 1-го Травня, 3.  Початок о 10.00 год.

Детальні плани території розробляються з метою уточнення планувальної структури і функціонального призначення частини території м. Костопіль.

Проект детального плану території та більш детальна інформація про склад, зміст і основні техніко-економічні показники проекту містобудівної документації висвітлено на офіційному сайті Костопільської міської ради (http://www.kostopil-rada.gov.ua).

Міський голова                                                           Є.О. Денисюк