ПОВІДОМЛЕННЯ про проведення Громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детальних планів території в місті Костопіль Рівненської області

Виконавчий комітет Костопільської міської ради повідомляє, що з 3 березня по 3 квітня 2019 року включно триватимуть громадські слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення наступних детальних планів територій міста Костопіль Рівненської області:


- детальний план території, що обмежується вулицею Фабрична (територія від магазину «Світанок» до ТОВ «Скайс») та прилеглими до неї територіями в м. Костопіль Костопільського району Рівненської області, що розроблений ФОП Бачуновим Олегом Володимировичем. Замовником даної містобудівної документації є виконавчий комітет Костопільської міської ради. Підставою для розроблення детального плану території стало рішення Костопільської міської ради №884 від 26 липня 2018 року.

- детальний план території, що обмежується вулицею Лермонтова та прилеглими до неї територіями в м. Костопіль Костопільського району Рівненської області, що розроблений ФОП Бачуновим Олегом Володимировичем. Замовником даної містобудівної документації є виконавчий комітет Костопільської міської ради. Підставою для розроблення детального плану стало рішення Костопільської міської ради №900 від 11 жовтня 2018 року.

- детальний план території, що обмежується вулицею В. Стуса (територія, що обмежена будинками по вул. В.Стуса,48 та вул. В.Стуса,50) в м. Костопіль Рівненської області, що розроблений ФОП Назаренко Катериною Юріївною «АрКа». Замовником даної містобудівної документації є виконавчий комітет Костопільської міської ради. Підставою для розроблення детального плану стало рішення Костопільської міської ради №258 від 08 вересня 2016 року.

- детальний план території, що обмежується вулицею Коперніка (від заїзду на територію багатоквартирного будинку по вул. Коперніка, 38 до перехрестя з вул. Бурова) та прилеглими до неї територіями в м. Костопіль Рівненської області, що розроблений ФОП Назаренко Катериною Юріївною «АрКа». Замовником даної містобудівної документації є виконавчий комітет Костопільської міської ради. Підставою для розроблення детального плану території стало рішення Костопільської міської ради №633 від 02 листопада 2017 року.

З відповідною проектною документацією можна ознайомитись в робочий час до 04.04.2019 року за адресою: м. Костопіль, вул. 1-го Травня, 3 (адміністративне приміщення виконавчого комітету Костопільської міської ради), кабінет №26, тел.2-20-13.
Відповідальний за організацію розгляду пропозицій — перший заступник міського голови Ткачук Андрій Володимирович.
Пропозиції (зауваження) просимо подавати до 04.04.2019 року у виконавчий комітет Костопільської міської ради за адресою: м. Костопіль, вул. 1-го Травня, 3, кабінет №26 (тел. 2-20-13) або кабінет №37 (2-24-17). Подані громадськістю пропозиції підлягають реєстрації та розглядаються розробником і замовником проектів містобудівної документації у місячний строк.

19 березня 2019 року відбудеться громадське обговорення (презентація) вищезгаданих детальних планів територій.
Місце проведення громадського обговорення (презентації): четвертий поверх (зала засідань) адміністративного приміщення Костопільської міської ради по вул. 1-го Травня, 3. Початок о 10.00 год.

Детальні плани території розробляються з метою уточнення планувальної структури і функціонального призначення частини території м. Костопіль.

Проект детального плану території та більш детальна інформація про склад, зміст і основні техніко-економічні показники проекту містобудівної документації висвітлено на офіційному сайті Костопільської міської ради (http://www.kostopil-rada.gov.ua).

Міський голова                                                    Є.О. Денисюк