ПОВІДОМЛЕННЯ про проведення Громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детальних планів території в місті Костопіль Рівненської області

Виконавчий комітет Костопільської міської ради повідомляє, що з 25 травня по 25 червня 2019 року включно триватимуть громадські слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення наступних детальних планів територій міста Костопіль Рівненської області:

  • детальний план території, що обмежується багатоквартирним житловим будинком №76 по вул. Рівненській та гаражним масивом по вул. Сидорова, 5А і прилеглими до них територіями в м. Костопіль Рівненської області (внесення змін до чинного ДПТ затвердженого рішенням Костопільської міської ради №1003 від 25.12.2014 р. «Про затвердження детальних планів територій міста Костопіль»), що розроблений Державним підприємством Український державний науково-дослідний інститут проектування міст «ДІПРОМІСТО» імені Ю.М. Білоконя. Замовником даної містобудівної документації є виконавчий комітет Костопільської міської ради. Підставою для розроблення детального плану території стало рішення Костопільської міської ради №513 від 15 червня 2017 року.
  • детальний план території, що обмежується провулком Чубинського та прилеглими до нього територіями в м. Костопіль Костопільського району Рівненської області, що розроблений ФОП Бачуновим Олегом Володимировичем. Замовником даної містобудівної документації є виконавчий комітет Костопільської міської ради. Підставою для розроблення детального плану стало рішення Костопільської міської ради №884 від 26 липня 2018 року.
  • детальний план території, що обмежується вул. Степанська (від ТзОВ «Українська деревообробна компанія» до ТзОВ «Українська теплоізоляційна компанія») та прилеглими до неї територіями в м. Костопіль Костопільського району Рівненської області, що розроблений ФОП Назаренко Катериною Юріївною «АрКа». Замовником даної містобудівної документації є виконавчий комітет Костопільської міської ради. Підставою для розроблення детального плану території стало рішення Костопільської міської ради №900 від 11 жовтня 2018 року.

З відповідною проектною документацією можна ознайомитись в робочий час до 26.06.2019 року за адресою: м. Костопіль, вул. 1-го Травня, 3 (адміністративне приміщення виконавчого комітету Костопільської міської ради), кабінет №26, тел.2-20-13.

Відповідальний за організацію розгляду пропозицій — перший заступник міського голови Ткачук Андрій Володимирович.

Пропозиції (зауваження) просимо подавати до 26.06.2019 року у виконавчий комітет Костопільської міської ради за адресою: м. Костопіль, вул. 1-го Травня, 3, кабінет №26 (тел. 2-20-13) або кабінет №37 (2-24-17). Подані громадськістю пропозиції підлягають реєстрації та розглядаються розробником і замовником проектів містобудівної документації у місячний строк.

18 червня 2019 року відбудеться громадське обговорення  (презентація) вищезгаданих детальних планів територій.

Місце проведення громадського обговорення (презентації): четвертий поверх (зала засідань) адміністративного приміщення Костопільської міської ради по вул. 1-го Травня, 3.  Початок о 10.00 год.

Детальні плани території розробляються з метою уточнення планувальної структури і функціонального призначення частини території м. Костопіль.

Проект детального плану території та більш детальна інформація про склад, зміст і основні техніко-економічні показники проекту містобудівної документації висвітлено на офіційному сайті Костопільської міської ради (http://www.kostopil-rada.gov.ua).

Секретар міської ради                                                      Д. Єрмаченко