Відповідно до Програми з благоустрою м. Костопіль, утримання доріг в належному стані та розвитку КП «Костопількомунсервіс» на 2019 рік, працівники даного комунального підприємства розпочали ремонт вулиці Залізняка, що знаходиться у мікрорайоні "Хмизопіль". Тут невдовзі буде нове білощебеневе покриття.

ОСББ «Саланг», що знаходиться за адресою вул. Ціолковського, 8 («Афганський будинок»), завершує релізацію проекту з енергозбереження в рамках міської програми термомодернізації багатоквартирних будинків міста Костопіль на 2019-2025 роки, затвердженої рішенням Костопільської міської ради №1060 від 18.04.2019.

6 вересня 2019 рокуо 15:00 год. в приміщенні Костопільської міської ради (4 поверх – зала засідань)  відбувся навчальний семінар «Фонд енергоефективності: крок за кроком».