Освітлення міста – важливий елемент його інфраструктури та комфорту жителів. В умовах, коли вартість на електроенергію постійно зростає, виникла потреба вкладати кошти в енергоощадні технології, які в подальшому знизять щомісячні бюджетні витрати на освітлення.

У зв’язку із значним погашенням заборгованості по місцевих податках громадянами міста Костопіль списки боржників з урахуванням наявної сплати будуть поновлені найближчим часом.

Прийміть щирі вітання із Днем захисника України! Днем Українського козацтва! Днем створення Української Повстанської Армії та зі святом Покрови Пресвятої Богородиці!

Працівники КП «Костопількомунсервіс» працюють на вулиці Островського. Тут продовжуються роботи з капітального ремонту дорожнього покриття на відрізку від вулиці Проектової до будівель колишніх заготівельних підприємств. Це забезпечить зручний під’їзд до будинків місцевих жителів.

У зв’язку із зниженням температури повітря, різким погіршенням погодних умов, КП «Костопількомуненергія» та інші теплопостачальні підприємства незалежно від форми власності розпочинають опалювальний сезон 2017-2018 років:

Нещодавно, ОСББ «Кільцеве-109» розпочало роботи з термомодернізації в житловому будинку, що по вулиці Рівненська, 109. Нагадуємо, що тут, в рамках проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток орієнтований на громаду-3», мешканці будинку разом з місцевою владою та міжнародними донорами працюють над покращенням та раціоналізацією побутових умов.