Ініціативна група у складі п’яти осіб, за дорученням релігійної громади Свято-Петро-Павлівської парафії звернулася до Костопільської міської ради з проханням розглянути присвоєння звання «Почесний громадянин міста Костопіль» директору Костопільської дитячої школи мистецтв Стрілецькому Ігорю Георгійовичу.

Працівники КП «Костопількомунсервіс» розпочали капітальний ремонт тротуару по правій стороні вулиці Коперніка, що у центрі міста. Відповідно до проекту, дану пішохідну зону передбачено облаштувати бруківкою.

На замовлення підприємства розпочався ямковий ремонт вулиці Степанської пневмо-струменевим методом. Роботи проводять у мікрорайоні Перемінка, поблизу колишньої ПМК. Спецтехніка вийшла на боротьбу з руйнуваннями, що утворилися впродовж зими та весняної відлиги на проїзній частині автодороги.

12 квітня 2018 року в Костополі працівниками КП «Костопількомунсервіс» було організовано вивезення побутових відходів з кладовищ міста, яке назбиралося в результаті санітарних робіт напередодні Великодніх свят та Провідної неділі.