У зв’язку з надзвичайною ситуацією, що склалася навколо загрози поширення короновірусу, 200 тис.грн. з міського бюджету спрямовані на превентивні заходи та боротьбу з небезпечною інфекцією. – так вирішили депутати Костопільської міської ради 26 березня 2020 року на 35-ій позачерговій сесії.

Одним із важливих протиепідемічних заходів у місті Костопіль під час карантину є обов’язкова дезінфекція під’їздів багатоквартирних будинків міста.

Днями в автопарку КП КМР «Костопількомунсервіс» з’явилася ще одна спецтехніка - гідравлічний автопідйомник TK-IV-AGP 21 на шасі IVECO Daily 70C15. Підприємство придбало нову «вишку» через систему публічних закупівель.

17 березня 2020 року в Костопільській міській раді відбулося екстрене засідання виконавчого комітету з єдиним питанням у порядку денному - запобігання поширенню на території міста коронавірусної інфекції.