22 травня 2017 року на чолі із заступником міського голови Володимиром Волосом, відбулось засідання комісії з питань попереднього розгляду кандидатур по присвоєнню звання та відзнаки Костопільської міської ради.

19 травня 2017 року на прибудинковій території ОСББ «Кільцеве- 109»( вул. Рівненська 109) відбулось розкриття поданих пропозицій на виконання робіт з утеплення будинку (Проект ЄС ПРООН МРГ-3).

8 травня у Костополі на площі Т. Г. Шевченка відбулись заходи з нагоди відзначення Дня пам’яті та примирення. Влада міста та району, духовенство, військовослужбовці, громадськість зібралися біля пам’ятника великому Кобзарю, аби вшанувати пам’ять загиблих українців та жертв нацистського режиму під час Другої світової війни.