Нині, у мікрорайоні Заріччя, поблизу одного з найбільших навчальних закладів міста ЗОШ №6 активно відбуваються роботи з капітального ремонту дорожнього покриття частини вулиці Чорновола (колишня вул. Бегми).

Демографічна ситуація та соціальний захист

Чисельність наявного населення району, за оцінкою, на 1 червня 2017р. становила 64,3 тис. осіб. Упродовж січня–травня 2017р. чисельність населення зменшилася на 62 особи, що в розрахунку на 1000 наявного населення становило 2,3 особи.

У січні–травні 2017р. рівень природного скорочення склав 3 особи в розрахунку на 1000 наявного населення.

За даними Українського гідрометеорологічного центру з 31 липня до 05 серпня по майже усій території України очікується суха та спекотна погода. Температура повітря вдень +25..+34º. Така спека є причинами серйозних пожеж у природних екосистемах через людську недбалість та легковажність. Вирушаючи на відпочинок, громадяни досить часто нехтують правилами пожежної безпеки, особливо під час оголошення пожежонебезпечного періоду.