За минулу добу лабораторіями області досліджено понад півтисячі зразків і виявлено 66 випадків на Covid-19. Це антирекорд для Рівненщини. Зважаючи на динаміку зростання кількості хворих на коронавірус, в області не будуть пом’якшувати карантин з 22 травня 2020 року.

З Днем вишиванки!

Вишиту сорочку українці одягали з давніх-давен, адже свято вірили, що вона захищає від усього злого та є оберегом. Це символічна річ для кожного з нас! У кожному символі – пташці чи квітці, в орнаменті можна побачити сліди історії нашої країни та історію свого роду.

На період самоізоляції під меднаглядом і перебування у закладах охорони здоров’я медичні працівники отримають від Фонду соціального страхування України компенсацію 100% втраченого ними заробітку.

8 та 9 травня ми згадуємо подвиг Українського народу у боротьбі проти нацизму, його визначного внеску у перемогу Антигітлерівської коаліції у Другій світовій війні, а також вшановуємо пам’ять мільйонів жертв найбільшого в історії людства військового конфлікту.