Нещодавно, на вулиці Степанській поблизу Костопільської ЦРЛ завершився монтаж світлофорного об’єкту європейського зразка. Встановленню безпекових приладів дорожнього руху передував цілий комплекс робіт, серед яких – заміна повітряної лінії електропередач, аби система працювала безперебійно навіть у негоду.

За підтримки Програми розвитку ООН в Україні Національним агентством з питань запобігання корупції спільно з українським громадським проектом масових відкритих онлайн-курсів «Прометеус» створено безкоштовний навчальний онлайн-курс «Конфлікт інтересів: треба знати!», який установив світовий рекорд відсотка успішного завершення, що вищий, ніж показник всіх масових відкритих онлайн-курсів Гарварду та МІТ.

На Костопільському підприємстві «Свиспан Лімітед» завершено перший етап інвестиційного проекту з реконструкції заводу, що передбачає заміну частини морально-застарілого обладнання на нове та встановлення очисного фільтру від викидів підприємства.

25 липня 2018 року у актовій залі Костопільської міської ради відбулась презентація книги юного місцевого поета Максима Рачка «Казкові сни». Це вже друга друкована збірка учня ЗОШ № 2, шестикласника Максима. Книгу видано за сприяння і підтримки міського голови Євгенія Денисюка.

Міністерство охорони здоров'я України затвердило попередній реєстр препаратів Урядової програми «Доступні ліки», які пацієнти з серцево-судинними захворюваннями, діабетом ІІ типу та бронхіальною астмою отримуватимуть в аптеках за рецептом лікаря вже наступного місяця (Наказ МОЗ України від 23.07.18 № 1367).