25 жовтня о 14:30 у приміщенні Костопільської міської ради (м. Костопіль, вул. 1 Травня, 3, зала засідань - 4 поверх) для представників влади, бізнесу та громадськості відбудеться тренінг «Особливості партисипації. Інструменти ефективної участі».

14 жовтня 2018 рооку в урочищі Гутвин, на Костопільщині, на місці постою Головного Командування Української Повстанської Армії у 1942-1943 роках, відбулися урочисті заходи з нагоди Дня захисника України, Покрови Пресвятої Богородиці, Дня українського козацтва та 76-ї річниці утворення Української повстанської армії.

Від імені Костопільської міської ради та її виконавчого комітету, від себе особисто, щиро вітаю Вас зі святом Покрови Пресвятої Богородиці, Днем захисника України, Днем українського козацтва та 76-ю річницею утворення Української повстанської армії!