У зв’язку з надходженням державної субвенції на капітальний ремонт частини вулиці Котляревського та необхідністю термінового внесення змін до міського бюджету, 21-го вересня 2017 року відбулося пленарне засідання шістнадцятої позачергової сесії Костопільської міської ради сьомого скликання.

Відповідно до Програми з благоустрою м. Костопіль, утримання доріг в належному стані та розвитку КП «Костопількомунсервіс» на 2017 рік, працівники даного комунального підприємства розпочали ремонт вулиці Святкової, яка невдовзі матиме нове білощебеневе покриття.

Працівники КП «Костопількомунсервіс» вкотре відремонтували пошкоджений невідомими особами пішохідний міст через річку Замчисько, що розділяє вулицю Грушевського та мікрорайон «Заріччя».

В рамках Національного круглого столу «розумні міста: інновації в місцевому самоврядуванні», 5-6 вересня 2017 року представники уряду, 26 міст-партнерів, міжнародних донорів, громадських організацій зібрались у Києві, щоб обговорити результати впровадження Проекту ЄС/ПРООН МРГ-3.