В рамках Обласної програми енергоефективності на 2017 рік, дошкільні навчальні заклади Костополя прийняли участь в проектах, які дадуть змогу скоротити витрати на енергозабезпечення. Серед таких закладів: ДНЗ №3 «Сонечко», ДНЗ (ясла-садок) №4 «Берізка», ДНЗ №5 «Ромашка».

Демографічна ситуація та соціальний захист

Чисельність наявного населення району, за оцінкою, на 1 вересня 2017р. становила 64,4 тис. осіб. Упродовж січня–серпня 2017р. чисельність населення зменшилася на 3 особи, що в розрахунку на 1000 наявного населення становило 0,1 особи.

Комунальне підприємство «Костопількомунсервіс» придбало комбіновану дорожню машину ВІВА МД-0101 на базі MAZ , яка призначена для всесезонного використання по утриманню міських доріг з асфальтним та бетонним покриттям. Спецтехніка виготовлена вітчизняним виробником.

2 листопада 2017 року відбулося пленарне засідання чергової сімнадцятої сесії Костопільської міської ради сьомого скликання. До порядку денного на розгляд депутатів було винесено 38 питань.

2 листопада 2017 року о 10.00 годині в залі засідань міської ради відбудеться пленарне засідання чергової сімнадцятої сесії Костопільської міської ради сьомого скликання.

До порядку денного сесії вносяться питання: