У весняну пору, комунальні підприємства активно працюють над благоустроєм громадського простору, його озелененням, прикрашанням квітами. Адже такі заходи зазвичай формують імідж та враження про місто: краса зовнішнього простору біля міських споруд створює наш настрій і затишок.

Незгасна людська пам’ять про колосальні жертви Другої світової, про тисячі дощенту зруйнованих міст і десятки тисяч спалених сіл вкотре застерігає світ від небезпеки повторення цієї жахливої катастрофи.

8 травня у Костополі на площі Т. Г. Шевченка відбулись заходи з нагоди відзначення Дня пам’яті та примирення. Влада міста та району, духовенство, військовослужбовці, громадськість зібралися біля пам’ятника великому Кобзарю, аби вшанувати пам’ять загиблих українців та жертв нацистського режиму під час Другої світової війни.