Цього дня в України відзначається 32-а річниця з Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС – людей, котрі ціною свого життя і здоров’я змогли здолати страшну трагедію XX століття, що сталася 26 квітня 1986 року на Чорнобильській АЕС.

Різдвяна казка починається з ялинки! Тож, сьогодніЮ 14 грудня 2018 року у місті Костопіль працівники КП «Костопількомунсервіс» проводять роботи з підготовки до свят головної ялинки міста!

11 грудня 2018 року в місті Костопіль відбулася Перша Рада регіонального розвитку Костопільщини, на якій представниками місцевої влади був проведений аналіз роботи за останні чотири роки та визначені пріоритети розвитку Костопільщини до 2021 року.

9 грудня 2018 року Костопільщина відзначає Міжнародний день пам’яті жертв злочинів геноциду, вшанування їхньої людської гідності і попередження цих злочинів.

Мета цієї пам'ятної дати – підвищувати обізнаність світової громадськості про саму Конвенцію, а також належним чином вшановувати пам’ять людей, які стали жертвою геноциду та недопущення подібних злочинів у подальшому.

Шановні депутати, члени виконавчого комітету,
працівники апарату міської ради,
ветерани місцевого самоврядування, колеги!

Щиро вітаю Вас із Днем місцевого самоврядування!