Прийміть теплі слова вітання зі Святом Водохреща, Богоявленням Господнім, Святим Йорданом!

17 січня 2018 року в Костопільській міській раді відбулася робоча зустріч керівництва органу місцевого самоврядування та очільників комунальних підприємств міста з представниками Громадської ради при Костопільській РДА.

Демографічна ситуація та соціальний захист

Чисельність наявного населення району, за оцінкою, на 1 листопада 2017р. становила 64,2 тис. осіб. Упродовж січня–жовтня 2017р. чисельність населення зменшилася на 184 особи, що в розрахунку на 1000 наявного населення склало 3,4 особи.

Працівники КП «Костопількомунсервіс проводять роботи  з формування крон дерев на вулиці Грушевського. Головне  завдання обрізки в період спокою дерев - формування бажаного типу крони, не допускаючи її надмірного загущення шляхом видалення хворих, ушкоджених, засохлих, зростаючих усередину крони та сильно звисаючих  гілок. Вже весною правильно сформовані крони дерев милуватимуть око мешканців та гостей міста.

10 січня 2018 року, на прохання жителів вулиць Горіхової та Степанської, працівники КП «Костопількомунсервіс» розпочали зрізання тополь, які ростуть обабіч проїжджої частини по вулиці Степанській, що на виїзді з міста Костопіль.

Під час святкування новорічно-різдвяних свят у християнин прийнято ходити один до одного з колядками. Тож сьогодні, 9-го січня 2018 року, до Костопільської міської ради завітали творчі колективи Костопільського будинку школярів та юнацтва, церковної громади села Корчів’я, Костопільського районного будинку культури, аби традиційними українськими піснеспівами подарувати святкову атмосферу та чудовий настрій.

Нещодавно, коштом міського бюджету для Костопільської центральної районної лікарні та Костопільського районного центру первинної медичної допомоги було придбано сучасне медичне обладнання - біохімічні аналізатори крові «Biochem S.A.» та «CHEM 100».