Працівники КП «Костопількомунсервіс» продовжуючи роботи з благоустрою міста завершили вкладання тротуарної плитки (бруківки) на ділянці вулиці Коперніка –Бурова поблизу Костопільського фанерного заводу.

Цьогоріч, напередодні Світлого Христового Воскресіння, на Костопільському міському кладовищі було встановлено пам’ятник на місці поховання Героя-костопільчанина, учасника АТО, майстра спорту з греко-римської боротьби, чемпіона України Віталія Ставського, який загинув 3 вересня 2014 року під час атаки російських бойовиків у  Луганську.

У місті Костопіль в мікрорайоні «Заріччя», КП «Костопількомунсервіс» проводить роботи з заміни дорожнього покриття та встановлення тротуарного бордюра. Нині, тут, на вулиці Ю. Жилка, поблизу одного з найбільших навчальних закладів міста ЗОШ №6 І-ІІІ ступенів працює спецтехніка, яка відповідно до технології проводить влаштування базових шарів необхідних для прокладання твердого покриття.

Вже стало доброю традицією кожної весни проводити в місті Костопіль весняну екологічну толоку. Так, 11 квітня 2017 року працівники Костопільської міської ради провели екологічну акцію на околицях міста. На ділянці вздовж вулиці Крип’якевича включаючи початок лісового масиву працівники органу місцевого самоврядування прибирали побутове сміття поблизу дороги, сільськогосподарських угідь, ліквідовували стихійні сміттєзвалища, минулорічну рослинність. Також, було очищено від пластикових пляшок та побутового сміття частину лісосмуги, яка межує з містом.

Традиційно, напередодні релігійних свят, комунальні служби міста спільно з організаціями, установами, приватними підприємцями та представниками громади наводять лад, чистоту та належний санітарний стан у комунальних та приватних володіннях.