Від щирого серця вітаю Вас Зі світлим християнським святом – Водохрещем. Для нас це свято символізує очищення від усього нещирого і недоброго. Це свято світлих та нових починань.

Відходить у минуле ще один рік нашої історії – неоднозначний та складний, події якого запам’ятаються на все життя. Цей період був сповнений сподівань і тривог, здобутків і втрат.

Напередодні новорічних свят кожна дитина мріє потрапити у справжню казку, відчути магію новорічного дива та стати частиною дивовижного чарівного дійства. Тому, міська рада охоче продовжує традицію вітати місцеву малечу з прийдешніми святами та дарувати дітям казку.

25 грудня християни західного обряду відзначають величне свято – Різдво Христове, яке утверджує в серцях віру, сповнює душу і розум благими намірами, надихає на добро і милосердя.