У районному будинку культури відбулося фольклорне свято «Коляда - 2017»

10 січня 2017 року в Костопільському районному будинку культури, спільна коляда зібрала чимало жителів району. Тут лунали колядки у виконанні аматорських колективів Костопільщини, які прославляли Господа Бога та бажали всім щастя, здоров’я, достатку та миру.

У святковому фольклорному дійстві під назвою «Коляда - 2017» взяло участь 14 колективів аматорської творчості Костопільщини. Місцеві мешканці прийшли подивитись на подію, аби побачити оригінальні авторські вертепи, почути колядки у виконанні церковних і художніх районних колективів.

Особливо порадували серця слухачів молоді й дитячі колективи – своїм співом і віншуваннями вони додали для свята ще більше торжества і святковості, адже майбутнє в хороших руках і традиції українського народу є невмирущі.

На подію завітали й голова Костопільської райдержадміністрації Олександр Середа, керуюча справами міськвиконкому Ніна Ткачук, начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Наталія Петренчук.

Із різдвяними святами щиро привітав учасників та гостей цього святкового дійства Олександр Середа, який побажавши всім міцного здоров’я, щастя, радості та мирного неба.