Перестало битися серце 21-річного Героя-костопільчанина

У п’ятницю, 17 березня, захищаючи Україну у зоні проведення АТО, загинув наш земляк – костопільчанин, матрос Олексій Кондратюк.

Олексій народився 5 липня 1995 року у м.Костопіль. Навчався у Костопільській загальноосвітній школі № 3 І-ІІІ ступенів. У 2012 році закінчив Сарненський професійний аграрний ліцей за професією тракторист – машиніст сільськогосподарського виробництва, слюсар – ремонтник.

unnamed 2Працював у багатогалузевому житлово-комунальному підприємстві м.Костополя, освоюючи мирну професію слюсаря-сантехніка, але війна на сході України покликала його до лав захисників рідної землі. У травні 2016 року був призваний Костопільським РВК на військову службу за контрактом.

Олексій Кондратюк загинув під м.Маріуполь Донецької області під час виконання бойового завдання внаслідок розриву міни.

У нього залишилися батьки, брат, дружина, дворічний син.

Костопільська міська рада висловлює співчуття родині загиблого.

Відповідно до розпорядження голови райдержадміністрації 18-20 березня оголошено Днями жалоби у районі.

Про дату і час похорон буде повідомлено додатково.