Костопільчани попрощалися з Героєм Олексієм Кондратюком

21 березня 2017 року, тисячі костопільчан зібрались на майдані Т. Г. Шеченка, щоб провести в останню путь матроса Олексія Кондратюка, який отримав смертельне поранення 17 березня 2017 року у місті Маріуполь під час виконання бойового завдання, захищаючи Україну у зоні проведення АТО.

Участь у скорботній церемонії взяли бойові побратими на чолі з командуванням військового підрозділу, у якому служив Олексій Кондратюк, керівники міста та району, педагогічні та учнівські колективи шкіл, представники добровольчих батальйонів, ветерани АТО, громадськість міста.kondratuk 1

Після скорботних промов, костопільчани віддали шану юному захиснику Вітчизни та виразили свої щирі співчуття його рідним та близьким. Серед людей лунали вигуки «Герої не вмирають!», а до загиблого несли квіти та вінки.

Живив коридором з площі Кобзаря по вулиці Грушевського костопільчани провели Олексія в останню путь.

Олексій народився 5 липня 1995 року у м.Костопіль. Навчався у Костопільській загальноосвітній школі № 3 І-ІІІ ступенів. У 2012 році закінчив Сарненський професійний аграрний ліцей за професією тракторист – машиніст сільськогосподарського виробництва, слюсар – ремонтник.kondratuk 3

Працював у багатогалузевому житлово-комунальному підприємстві м. Костополя, освоюючи мирну професію слюсаря-сантехніка, але війна на сході України покликала його до лав захисників рідної землі. У травні 2016 року був призваний Костопільським РВК на військову службу за контрактом.

Олексій Кондратюк загинув під м.Маріуполь Донецької області під час виконання бойового завдання внаслідок розриву міни.

У нього залишилися батьки, брат, дружина, дворічний син.