Місто Костопіль готується до Великодніх свят

Традиційно, напередодні релігійних свят, комунальні служби міста спільно з організаціями, установами, приватними підприємцями та представниками громади наводять лад, чистоту та належний санітарний стан у комунальних та приватних володіннях.

В очікуванні одного з найбільших християнських  свят – дня Христового Воскресіння, комунальні служби міста докладають усіх зусиль, аби костопільчани почували себе комфортно. Відтак, працівники КП «Костопількомунсервіс» прикладають великих зусиль щоб встигнути у стислі терміни виконати максимальний об’єм робіт. Зокрема, проводиться прибирання вулиць, парків, скверів, відпочинкових зон, адміністративних, багатоповерхових будинків житлового фонду міста та прилеглих до них територіях, пам’ятних місць, кладовищ.

park

Окрім робіт, що проводять місцеві комунальники, самі костопільчани мають бути свідомими і підтримувати належну чистоту на власних подвір’ях, прилеглих до них територіях, впорядковувати свої оселі, торгівельні заклади та території загального користування.  Адже, за чистоту міста та його околиць повинен дбати кожен його мешканець.