Екологічна толока на околицях міста

Вже стало доброю традицією кожної весни проводити в місті Костопіль весняну екологічну толоку. Так, 11 квітня 2017 року працівники Костопільської міської ради провели екологічну акцію на околицях міста. На ділянці вздовж вулиці Крип’якевича включаючи початок лісового масиву працівники органу місцевого самоврядування прибирали побутове сміття поблизу дороги, сільськогосподарських угідь, ліквідовували стихійні сміттєзвалища, минулорічну рослинність. Також, було очищено від пластикових пляшок та побутового сміття частину лісосмуги, яка межує з містом.

Роботи вдалося зробити чимало але на цьому весняна толока у місті Костопіль не закінчується. Такі акції продовжуватимуться й надалі. Адже вони позитивно впливають на санітарний стан території, екологічну культуру місцевих мешеканців та є добрим прикладом для підростаючого покоління.

toloka 2

Костопільська міська рада звертається до мешканців терену з проханням поважати екологію та не засмічувати місто в якому ми живемо.