Встановлено та освячено пам’ятник Герою-костопільчанину

Цьогоріч, напередодні Світлого Христового Воскресіння, на Костопільському міському кладовищі було встановлено пам’ятник на місці поховання Героя-костопільчанина, учасника АТО, майстра спорту з греко-римської боротьби, чемпіона України Віталія Ставського, який загинув 3 вересня 2014 року під час атаки російських бойовиків у  Луганську.

18 квітня квітня відбулася церемонія освячення пам’ятника Герою, у якій взяли участь мати Віталія Ірина Ковтко, рідні загиблого, секретар Костопільської міської ради Дмитро Єрмаченко, тренери спортсмена Василь Луцов’ят та Іван Ладоненко, представники громади.

stavskij 2

Присутні вшанували хвилиною мовчання світлу пам’ять Віталія Ставського, який поклав своє життя заради ідеалів українства та мирне майбутнє держави.

stavskij 3

До виготовлення меморіальної споруди Герою-захиснику долучились представники громади, приватні підприємці, а основну частину витрат взяла на себе Костопільська міська рада.

Віталій Ставський   народився  у 1991р. у місті Костопіль. Навчався у ліцеї-інтернаті на відділенні греко-римської боротьби. У 2007 році став чемпіоном України, виборов звання майстра спорту з греко-римської боротьби. Із жовтня 2011 року проходив службу за контрактом у військовій частині Львова. Був молодшим сержантом 80-ї окремої аеромобільної бригади. Третього вересня 2014р. загинув під час атаки російських бойовиків у  Луганську.