У Костополі з клумб викрали тюльпани

Щороку працівники КП «Костопількомунсервіс» висаджують сотні квітів та інших декоративних рослин у скверах, парках й на клумбах міста, які милують око костопільчан та гостей до пізньої осені.

Розквітли тюльпани і на вулиці Незалежності поблизу Меморіалу «Герої не вмирають» та Костопільської РДА. Однак, композиції, створені працівниками міського комунального підприємства довго не протримались – переважну частину тюльпанів на даному відрізку було по-варварськи вирізано невідомими особами.

tulpani 2

Костопільська міська рада звертається до всіх небайдужих костопільчан невідкладно повідомляти правоохоронні органи про крадіжки або пошкодження комунального майна.

Перш ніж вирвати квітку, зіпсувати клумбу, викинути сміття, пошкодити зупинку, подумайте, як ви будете дивитися в очі рідним, колективу, землякам, коли ваше фото буде розміщено в усіх місцевих ЗМІ.