ТОВ «Свиспан Лімітед» презентувало проект модернізації зі зменшенням впливу на довкілля

27 квітня в Костополі у конференц-залі  ТОВ «Свиспан Лімітед» відбулася презентація інвестиційного проекту  по  модернізації існуючого виробництва. У презентації проекту взяли участь директор підприємства Юлія Федишин, заступник голови Рівненської облдержадміністрації Ігор Тимошенко, міський голова Костополя Євгеній Денисюк, голова Костопільської РДА Олександр Середа,  голова Костопільської райради Сергій Ткачук, депутати районної та міської рад, представники громадськості, засобів масової інформації Рівненщини.

Презентуючи інвестиційний проект вартістю у 25 млн. євро, директор підприємства Юлія Федишин та головний технолог Дмитро Кудінкін розповіли, що проектом передбачається заміна старої лінії формування і пресування ДСП на нову фірми «Sitmpelkamp» та заміна застарілої частини сушильно-сортувального відділення на нову сушильну лінію фірми «Buttner» із фільтром вологої очистки, що надасть можливість суттєво зменшити вплив на навколишнє середовище та вирішити проблеми забруднення атмосферного повітря викидами від діяльності   виробництва.

Свої думки щодо проекту, який реалізовуватиметься протягом 2017-2019 років, висловили заступник голови ОДА Ігор Тимошенко, міський голова Євгеній Денисюк, голова РДА Олександр Середа, голова райради Сергій Ткачук, депутати міської ради Олександр Садикін, Павло Юхневич, Анатолій Литвин, Ігор Оніщук.

swiss press 1

Зокрема, Євгеній Денисюк наголосив на тому, що місцева влада сприятиме підтримці проекту та висловив побажання якнайшвидшого втілення запланованого у життя.

Майже всі учасники круглого столу долучилися до обговорення нагальних проблем екологічної безпеки, наголошуючи на своїй чіткій позиції, що паралельно із модернізацією виробництва повинна проводитися робота по мінімізації тих шкідливих викидів, які є на сьогоднішній день на діючому підприємстві.

swiss press 2

Вони були єдині в тому, що підприємство, яке працює на території міста, має відповідати європейським стандартам , бути по-сучасному модернізованим. Такі вимоги потрібно ставити до всіх виробництв, котрі працюють на Костопільщині.