У Костополі привітали ветеранів Другої світової війни

Напередодні заходів присвячених Дню пам'яті та примирення, 72-й річниці перемоги над нацизмом, керівники міста та району, представники громадських організацій вітають ветеранів Другої світової війни.

Так, 5-го травня 2017 року, заступник міського голови Володимир Волос разом із заступником голови Костопільської РДА Оксаною Кіптель та головою Костопільського районного товариства політв'язнів і репресованих Катериною Басюк, відвідали домівки ветеранів особисто.den peremogy4 2

Очільники Костопільщини привітали поважних захисників з Перемогою, побажали міцного здоров’я на довгі літа, мирного неба над головою, щастя та злагоди.  Щирі слова вдячності висловлювались за мужність та стійкість, за те, що пройшовши крізь спалахи вогняних років, вони зуміли зберегти чистоту душі та помислів.

Всім ветеранам на знак подяки було вручено солодкі подарунки, грошові винагороди, квіти.

Окрім органів місцевого самоврядування та державної влади, до привітань ветеранів-костопільчан долучились ПрАТ «Костопільський завод скловиробів», ТОВ «Свиспан Лімітед», ПП «Дизайн», ТОВ «Кордео», ТМ «Родина», Костопільська районна організація Товариства Червоного Хреста України, Костопільська філія Рівненського державного базового медичного коледжу та ін.

den peremogy4 1

den peremogy4 4