З Днем пам’яті та примирення, з Днем Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

ДОРОГІ ВЕТЕРАНИ ТА ЖИТЕЛІ МІСТА КОСТОПІЛЬ!8 і 9 травня ми відзначаємо День пам’яті та примирення та День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Перемога дісталася нам дуже дорогою ціною - ціною мільйонів життів наших співвітчизників.

Тож у ці дні ми віддаємо шану всім тим, хто у жорстокій битві виборював свободу, хто захищав рідну українську землю від ворогів. Ми в неоплатному боргу перед синами і дочками України, юність яких жорстоко обірвала війна. Низько вклоняємося подвигу тих, хто ціною власного життя, проявляючи героїзм, сміливість та відвагу, зуміли врятувати світ від нацистського поневолення.

Подвиг переможців у Другій світовій війні гідно продовжують українські воїни, які захищають незалежність та територіальну цілісність України на її східних рубежах. Сьогодні героями стають онуки та правнуки тих, хто в далекому 1945-му сподівався, що війна більше ніколи не прийде на нашу землю.

Слава героям, які в усі часи захищали нашу Батьківщину! Українці були, є і будуть господарями на своїй землі. Правда за нами - тож ми обов’язково здобудемо перемогу в ім’я європейського майбутнього рідної України.

Вічна пам'ять загиблим, честь і слава живим героям! Слава Україні!З повагою, міьсикй голова Костополя                                              Євгеній Денисюк