До Дня пам’яті та примирення костопільчани запалили «Вогонь миру»

8 травня у Костополі на площі Т. Г. Шевченка відбулись заходи з нагоди відзначення Дня пам’яті та примирення. Влада міста та району, духовенство, військовослужбовці, громадськість зібралися біля пам’ятника великому Кобзарю, аби вшанувати пам’ять загиблих українців та жертв нацистського режиму під час Другої світової війни.

Необхідність такого заходу зумовлена тим, що під час війни українці захищали свої домівки у складі різних армій та дивізій, тож нині, найбільш актуальним у чергову річницю світової перемоги над нацизмом є єднання у скорботі за загиблими.

Перед присутніми виступив голова Костопільської райдержадміністрації Олександр Середа, який нагадав, що під час війни українці захищали свою Батьківщину в складі різних армій та дивізій. Стійкість, мужність і самовідданість старшого покоління на полях битв і на трудовому фронті в ім'я перемоги над нацизмом – істинний приклад патріотизму для нащадків.

За спокій душ загиблих молилося духовенство Української Православної Церкви.

Меморіальний захід до Дня пам’яті та примирення на майдані Т. Г. Шевченка завершився акцією «Запали вогонь миру».