Відбулося пленарне засідання чотирнадцятої сесії Костопільської міської ради

27 липня 2017 року відбулося пленарне засідання чотирнадцятої сесії Костопільської міської ради сьомого скликання. До порядку денного було внесено 28 питань.

Основними питаннями, які розглядалися депутатами під час засідання були: Про внесення змін до міської програми  сталого розвитку міста Костопіль на 2017-2020 роки, Про погодження змін до Схеми теплопостачання міста Костопіль, Про інвестиційну програму КП «Костопількомуненергія» на 2017 рік, Про внесення змін та доповнень до Програми по благоустрою м. Костопіль, утримання доріг в належному стані та розвитку КП «Костопількомунсервіс» на 2017 рік.

sesija 14

Народні обранці розглянули ряд питань, що стосувалися господарської частини міста, а саме: про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у комунальну власність, про поновлення договорів оренди, надання дозволів на проведення експертно-грошової оцінки на земельні ділянки, затвердження технічних документацій та ін.

У «різному» секретар міської ради Дмитро Єрмаченко та міський голова Євгеній Денисюк урочисто привітали тих депутатів, які відзначали Дні народження у міжсесійний період.