До уваги водіїв! Зважайте на спекотну погоду!

За прогнозом Гідрометцентру 2 та 3 серпня у західних, Житомирській та Вінницькій областях очікується сильна спека 35-37°.

Поліція радить водіям планувати свої поїздки, а особливо на великі відстані з урахуванням погодних умов. Обов’язково брати з собою прохолодну воду в достатній кількості, і необхідні ліки. Намагатися одягати в дорогу вільний, нещільний одяг, уникати вживання жирної і солоної їжі. Паркуватися по можливості в тіні, а перед початком руху обов’язково провітрювати салон автомобіля, не залишати дітей та тварин у закритому авто навіть на короткий час.

Перед поїздкою обов’язково перевіряйте технічний стан авто. В спекотну погоду особливу увагу потрібно звертати на систему охолодження двигуна, рівень мастила, стан гальмівних колодок та тиск у шинах.

Будьте особливо уважні та обережні за кермом.

Департамент превентивної діяльності

Національної поліції України