Заборона публічного відтворення аудіовізуальних творів російських артистів, дії яких створюють загрозу національній безпеці України

До уваги та виконанння громадськості, підприємців, перевізників міста Костопіль!

Відповідно до рішення Рівненської обласної ради  від 02 червня 2017 року №630 “Про заборону (припинення) публічного відтворення аудіовізуальних творів російських артистів, дії яких створюють загрозу національній безпеці України, російської музики “шансон” та іншої кримінальної музики, яка створена на території країни агресора” рекомендовано всім закладам культури, закладам громадського харчування (ресторани, кафе, бари і т.п.) клубам караоке, перевізникам, керівникам підприємств та підприємцям, що знаходяться на території міста Костопіль, припинити публічне відтворення аудіовізуальних творів російських артистів, дії яких створюють загрозу національній безпеці України, російської музики “шансон” та іншої кримінальної музики, яка створена на території країни агресора.

Рішення Рівненської обласної ради від 02.06.2017 № 630