Семінар для представників ОСББ провели у Костополі

Представник Рівненського обласного ресурсного центру розвитку громад Ольга Кашевська та заступник міського голови, координатор Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток орієнтований на громаду-3» Володимир Волос провели навчальний семінар для ініціативної групи ОСББ «Кільцеве-109».

До слова, тут тривають роботи з термомодернізації в рамках проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток орієнтований на громаду-3».

osbb 109

Під час семінару було розглянуто питання документаційно-звітної складової проекту, розподіл функціональних обов’язків між членами ініціативної групи ОСББ. Присутні обговорили досвід впровадження вже реалізованих проектів у Костополі та виокремили найбільш проблематичні моменти, які найчастіше виникають під час роботи в Проекті.

Також, під час засідання було піднято питання звіту та підготовки повного пакету документації проекту з термомодернізації для представлення результатів роботи аудиторам.