На вулицях міста проводять завершальні роботи з встановлення гасіїв швидкості

Працівники КП «Костопількомунсервіс» завершують роботи з встановлення гасіїв швидкості автомобільного руху на вулицях міста. Нині, спеціалісти продовжують встановлювати попереджувальні знаки та наносити відповідну розмітку.

Після виготовлення та погодження проектної документації з встановлення гасіїв швидкості на найбільш небезпечних автошляхах міста, «лежачі поліцейські» встановлено на вулицях: Грушевського (район ЗОШ№4), Сидорова (район ДНЗ №5 «Ромашка»), Складова (район ЗОШ №8), Незалежності (поблизу будівлі Костопільського БШЮ).

kostopil gasii shvdkosti 4

Між тим, на двох вулицях, де передбачалось встановлення гасіїв швидкості – Рівненській та Степанській, для безпеки пересування громадян планується встановити світлофори.

Роботи тривають.

kostopil gasii shvdkosti 3

Адміністрація КП «Костопількомунсервіс» просить костопільчан з розумінням віднестись до тимчасових незручностей, які зумовлені проведенням відповідних робіт.