ОСББ «Кільцеве-109» активно працює над термомодернізацією свого будинку

Нещодавно, ОСББ «Кільцеве-109» розпочало роботи з термомодернізації в житловому будинку, що по вулиці Рівненська, 109. Нагадуємо, що тут, в рамках проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток орієнтований на громаду-3», мешканці будинку разом з місцевою владою та міжнародними донорами працюють над покращенням та раціоналізацією побутових умов.

Відповідно до проектно-кошторисної документації, загальна вартість проекту становить 1 млн. 38 тис. грн., де частка міської ради становить – 348 тис. грн. (або 34 %), громади (ОСББ) – 54 тис. грн. (або 5 %), Європейського Союзу – 636 тис. грн. (або 61 %).

Заступник міського голови, координатор Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток орієнтований на громаду-3» Володимир Волос розповів, що станом на сьогоднішній день, проект виконано на 70%. Левова частка фасаду будинку утеплена та пофарбована. На черзі завершальні роботи з утеплення та встановлення енергозберігаючих вікон й дверей у під’їздах.

osbb kilceve 109 1

osbb kilceve 109 2

osbb kilceve 109 3

osbb kilceve 109 4

В разі сприятливих погодних умов, роботи планують завершити до 20 жовтня.