До уваги жителів міста Костопіль – власників земельних ділянок, нерухомого майна, відмінного від земельної ділянки!

У зв’язку із значним погашенням заборгованості по місцевих податках громадянами міста Костопіль списки боржників з урахуванням наявної сплати будуть поновлені найближчим часом.

Просимо громадян – власників земельних ділянок, об’єктів житлової та/або нежитлової нерухомості, відповідно до пункту 286.5 статті 286 та пункту 266.7.3 статті 266 Податкового Кодексу України від 02.12.2010р. №2755-VI (із знмінами та доповненнями) звертатись з письмовою заявою до контролюючого органу за місцем знаходження об’єкта оподаткування для проведення звірки даних щодо:

-       розміру площі земельної ділянки, що перебуває у власності та/або користуванні платника податку;

-       об’єктів житлової та/або нежитлової нерухомості, в тому числі їх часток, що перебувають у власності платника податку;

-       розміру загальної площі об’єктів житлової та/або нежитлової нерухомості, що перебувають у власності платника податку;

-       права на користування пільгою із сплати податку;

-       розміру ставки податку;

-       нарахованої суми податку.

У разі виявлення розбіжностей між даними контролюючого органу та даними, підтвердженими платником податку на підставі оригіналів відповідних документів, зокрема документів на право власності, користування пільгою, контролюючий орган за місцем знаходження земельної ділянки проводить протягом десяти робочих днів перерахунок суми податку і надсилає (вручає) йому нове податкове повідомлення-рішення. Попереднє податкове повідомлення-рішення вважається скасованим (відкликаним).