Костопільчани вшанували 73 річницю визволення України від фашистських загарбників

27 жовтня о 12:00 годині у Костополі поблизу меморіалу Слави відбувся мітинг з нагоди 73-ї річниці визволення України від фашистських загарбників.

Нагадаємо, що свято встановлене відповідно до Указу Президента України Віктора Ющенка від 20 жовтня 2009 року «…з метою всенародного відзначення визволення України від фашистських загарбників, вшанування героїчного подвигу і жертовності Українського народу у Другій світовій війні…».

27 10 2017 3

Участь у меморіальних заходах взяли керівники міста та району, військовослужбовці, працівники державних установ, члени громадських та ветеранських організацій, представники ЗМІ, школярі, патріотично налаштовані костопільчани.

27 10 2017 2

Присутні на мітингу вшанували полеглих воїнів Вітчизняної війни хвилиною мовчання. Люди згадували жахливі історичні події, коли здригалася рідна земля, горіли села, гинули тисячі мирних жителів, втрати, які вже ніхто ніколи не поверне.

27 10 2017 1

Костопільчанам вкотре нагадали про вагомий внесок воїнів-українців у перемогу над нацистською Німеччиною та її союзниками: українські маршали й генерали очолювали більше половини з 15 фронтів, які діяли в період боротьби з фашистськими загарбниками.

Наприкінці заходу, костопільчани поклали вінки та квіти до меморіалу Слави.