До відома депутатів Костопільської міської ради, костопільчан!

2 листопада 2017 року о 10.00 годині в залі засідань міської ради відбудеться пленарне засідання чергової сімнадцятої сесії Костопільської міської ради сьомого скликання.

До порядку денного сесії вносяться питання:

1. Про затвердження порядку денного пленарного засідання 17-ої сесії Костопільської міської ради сьомого скликання.
  2. Про затвердження Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності для проведення експертної  оцінки комунального майна територіальної громади міста Костопіль.
  3. Про порядок оренди майна, що належить до спільної власності територіальної громади міста Костопіль.
  4. Про передачу КП «Костопільводоканал» екскаватора ЭО 2621 на баланс ТзОВ «Хмизи-Сервіс».
  5. Про безоплатне прийняття у власність територіальної громади міста квартири № 32 в житловому будинку по вул. Фабрична, 2 в місті Костопіль.
  6. Про внесення змін та доповнень до Програми соціального захисту окремих категорій населення  міста Костопіль на 2017 рік.
  7. Про внесення змін до Програми підтримки об’єднань співвласників багатоквартирних будинків міста Костопіль на 2015-2017 роки, затвердженої рішенням Костопільської міської ради від 09.07.2015р. №1167.
  8. Про внесення змін до Програми охорони довкілля, забезпечення екологічної безпеки та санітарного стану міста Костопіль на 2017 рік, затвердженої рішенням Костопільської міської ради від 23.12.2016р. №355.
  9. Про внесення змін до Програми по благоустрою м. Костопіль, утримання доріг в належному стані та розвитку КП «Костопількомунсервіс» на 2017 рік, затвердженої рішенням міської ради від 23.12.2016р. №354.
  10. Про надання матеріальної допомоги спортсменам та тренерам, які мають особливі досягнення.
  11. Про внесення змін до міського бюджету на 2017 рік.
  12. Про затвердження детальних планів територій м.Костопіль.
  13. Про надання згоди на розробку детальних планів територій міста Костопіль.
  14. Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.
  15. Про надання дозволу на розроблення   проекту землеустрою  щодо   відведення земельної ділянки у власність шляхом викупу гр. Мельнику І.М. для будівництва та обслуговування будівель торгівлі в м.Костопіль по вул. Крип’якевича, 52/21а.
  16. Про надання дозволу на розроблення   проекту землеустрою  щодо   відведення земельної ділянки в оренду, терміном на 5 (п’ять ) років гр. Романовичу В.І. в  м.Костопіль  по вул. Ю.Жилка, 9  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд ( присадибна ділянка).
  17. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних  ділянок в натурі (на місцевості).
  18. Про надання дозволу  на розроблення технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання  земельних ділянок ФОП Давидчуку О.Г..
  19. Про включення в списки громадян на отримання земельних ділянок.
  20. Про затвердження проектів  землеустрою щодо  відведення земельних ділянок.
  21. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  власність шляхом викупу гр. Литвин В.О. в м.Костопіль  по вул. С.Руданського,5/7.
  22. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки цільове призначення якої змінюється  гр. Ясковцю А.С. в м.Костопіль по вул. Сарненська, 28е.
  23. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування ОСББ «Жасмін-12» для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку в м.Костопіль по вул. Грушевського,12.
  24. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).
  25. Про передачу безоплатно у власність гр. Левчик Ю.С. земельну ділянку площею 0,1114га для ведення особистого селянського господарства в м.Костопіль по проспекту Кобзаря,119а.
  26. Про поновлення договору  оренди  землі  укладеного між Костопільською міською радою та ФОП Соротинським Ф.Г. на земельну ділянку площею 0,3094га, яка розташована в м.Костопіль по вул. Проектова, 54а.
  27. Про поновлення договору  оренди  землі  укладеного між Костопільською міською радою та гр. Романович А.М. на земельну ділянку загальною площею 0,0662га, яка розташована в м.Костопіль по вул. Дружби,2к та вул. Дружби,2л.
  28. Про надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки на земельну ділянку Костопільській районній спілці споживчих товариств  в м.Костопіль по вул. С.Руданського,1.
  29. Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення гр. Бреню Ю.Д. в м.Костопіль по вул. Ю.Жилка,2з.
  30. Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення гр. Пужаку Ю.М.  в  м. Костопіль по вул. Степанська,115.
  31. Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення гр. Литвин В.О. в м.Костопіль по вул. С.Руданського,5/1.
  32. Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення гр. Безнюк С.В. в м.Костопіль по вул. 8 Березня,4в.
  33. Про включення земельних ділянок в перелік таких,що виставляються на земельні торги.
  34. Про передачу на земельних торгах (аукціоні) права оренди земельної ділянки, яка розташована в м.Костопіль по вул. Незалежності, 26/87а.
  35. Про продаж земельної ділянки на земельних торгах ( аукціоні)  в м.Костопіль по вул. Рівненська,74а.
  36. Про відчуження земельної ділянки для суспільних потреб.
  37. Про внесення  змін  у рішення Костопільської міської ради.
  38. Різне.