На сесії Костопільської міської ради депутати вирішили відзначити спортсменів за видатні досягнення

2 листопада 2017 року відбулося пленарне засідання чергової сімнадцятої сесії Костопільської міської ради сьомого скликання. До порядку денного на розгляд депутатів було винесено 38 питань.

Серед них, ряд важливих питань господарського сектору міста: Про внесення змін та доповнень до Програми соціального захисту окремих категорій населення  міста Костопіль на 2017 рік, Про внесення змін до Програми підтримки об’єднань співвласників багатоквартирних будинків міста Костопіль на 2015-2017 роки, Про внесення змін до Програми охорони довкілля, забезпечення екологічної безпеки та санітарного стану міста Костопіль на 2017 рік, Про внесення змін до Програми по благоустрою м. Костопіль, утримання доріг в належному стані та розвитку КП «Костопількомунсервіс» на 2017 рік та інші.

02 11 2017 1

Депутатський корпус Костопільської міської ради розглянув питання Про внесення змін до міського бюджету на 2017 рік та прийняв відповідне рішення.

Під час роботи сесії депутати розглянули та затвердили ряд земельних питань. Зокрема, про надання дозволу на розроблення технічних документацій із землеустрою, затвердження проектів  землеустрою, про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування ОСББ «Жасмін-12» для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку в м. Костопіль по вул. Грушевського,12, про поновлення договорів  оренди  землі.

Депутат міської ради Олександр Садикін під час розгляду питання матеріального заохочення тренера Костопільського спортивного ліцею Дмитра Шевчука та спортсменів (вихованців спортивного закладу Владислава Кузько та Дмитра Мірошника), які показали найвищий результат на Чемпіонаті світу з греко-римської боротьби серед кадетів – CADET WORLD CHAMPIONSHIP, Athens-2017, запропоновав, окрім матеріального заохочення, відзначити їх Почесними грамотами Костопільської міської ради та Почесною відзнакою «Гордість міста».

02 11 2017 2