Працівників соціальної сфери району вітали з професійним святом

Щорічно в першу неділю листопада відзначається професійне свято – День працівника соціальної сфери.

Так, 3 листопада 2017 року у Будинку культури району з професійним святом вітали працівників соціальної сфери, які через свої серця та душі пропускають ті проблеми та життєві негаразди, які існують у суспільстві.

den socialnogo pracivnyka 1

Керівники району та міста вручили Почесні грамоти та відзнаки працівникам сектору соціального обслуговування населення Костопільщини та щиро дякували їм за нелегку працю. Вони побажали їм наснаги, витримки та професіоналізму для подолання всіх труднощів у справі поліпшення добробуту населення нашого краю, соціального захисту тих, хто його потребує.

den socialnogo pracivnyka 2

Творчі колективи РБК, вокальний ансамбль териториального центру "Живиця," подарували присутнім у залі гарний настрій та багато позитивних емоцій.

den socialnogo pracivnyka 3

Свято вдалося!