ОСББ «Кільцеве-109» завершило проект з термомодернізації

7 листопада 2017 року працівники підрядної організації закінчили роботи з термомодернізації житлового будинку ОСББ «Кільцеве-109» в рамках реалізації Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток орієнтований на громаду-3».

osbb kilceve 109 1

Проект з термомодернізації включав у себе утеплення фасаду будинку (а також цокольний поверх) енергозберігаючими матеріалами, заміна вікон та дверей загального користування.

osbb kilceve 109 2

Нагадуємо, що відповідно до проектно-кошторисної документації, загальна вартість проекту становила 1 млн. 38 тис. грн., де частка міської ради склала – 348 тис. грн. (або 34 %), громади (ОСББ) – 54 тис. грн. (або 5 %), Європейського Союзу – 636 тис. грн. (або 61 %).

osbb kilceve 109 3

Мешканці будинку, Рівненська 109 не приховують свого задоволення від участі у Проекті ЄС/ПРООН, адже вони вже відчувають значну економію та скорочення витрат на енерго та теплопостачання.

Заступник міського голови, муніципальний координатор Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток орієнтований на громаду-3» висловлює щиру подяку усім, хто долучився до реалізації ініціатив задля покращення умов життя.