Привітання міського голови з Днем місцевого самоврядування

Шановні жителі міста, депутати міської ради, члени виконавчого комітету, працівники міської ради!

Щиросердечно вітаю Вас з професійним святом – Днем місцевого самоврядування!

1449492154 a04f69b807a030fefba14f6d9105a7f8 xlВарто зазначити, що місцеве самоврядування є основою громадянського суспільства, вираженням ініціативи людей. Велика роль у цьому процесі належить депутатам місцевих рад, які представляють інтереси своєї територіальної громади.

Тому, в цей день, хочу подякувати всім, хто має причетність до місцевого самоврядування, адже ми з вами робимо спільну справу - працюємо задля добробуту людей, робимо наш Костопіль кращим.

Уклін і шана Вам, дорогі земляки, за любов до рідного міста, самовіддану щоденну працю, активність у громадсько-політичному житті, велике бажання і здатність здолати усі негаразди. Вірю, що разом ми можемо належним чином задовольнити потреби й надії жителів нашого рідного міста. Все це справа часу, справа нашої спільної роботи, з надією на кращі зміни.

Бажаю усім міцного здоров’я, миру, витримки та оптимізму!

З повагою, міський голова Євгеній Денисюк