Обговорили підсумки реалізації додаткових проектів ЄС/ПРООН

6 грудня 2017 року в приміщенні Костопільської міської ради відбулася зустріч обласного координатора Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток орієнтований на громаду - ІІІ» з керівниками ОСББ (ОСББ «Фабрична-3», «Скляне», «Кільцеве-1») та громадської організації «Розвиток дошкілля Костопільщини», які завершили реалізацію мікропроектів з поточного ремонту будинків та, відповідно, ДНЗ.

Нагадуємо, що нещодавно у Костополі завершилось впровадження чотирьох додаткових мікропроектів з енергозбереження, які передбачали заміну вікон та вхідних дверей на енергоефективні, встановлення освітлення у під’їздах, утеплення цокольного поверху, встановлення системи домофонів.

06.12 2

Участь у круглому столі взяв заступник міського голови Костополя, муніципальний координатор Проекту ЄС/ПРООН Володимир Волос.

Після обміну досвідом, представлення результатів та детального обговорення по кожному об’єкту, обласний координатор Проекту Ольга Кашевська підтвердила успішність реалізованих проектів та подякувала громадам в особі їх керівників за тісну співпрацю.

06.12 1

Також, за успішне завершення мікропроектів енергозберігаючої тематики у співпраці з проектом Європейського Союзу та Програми розвитку ООН, Ольга Кашевська урочисто вручила учасникам зустрічі сертифікати.