У Костополі відзначили улюблене свято малечі - День Святого Миколая

19 грудня у всьому православному світі відзначають День Святого Миколая Чудотворця. За народними повір’ями саме в цей день Миколай Чудотворець спускався на землю з небес і обходив весь світ, допомагаючи знедоленим і відновлюючи справедливість.

З нагоди одного з найулюбленіших дитячи свят, сьогодні, у Костополі на площі Т. Г. Шевченка відбувся загальноміський святковий захід для малечі та батьків.

19 12 2017 3

Участь у цій події взяли: керуюча справами виконавчого комітету Костопільської міської ради Ніна Ткачук, заступник міського голови Володимир Волос, працівники апарату міської ради, депутати, директори комунальних підприємств міста.

До діток та їх батьків з теплими й щирими словами звернулася керуючий справами виконавчого комітету Костопільської міської ради Ніна Ткачук.19 12 2017 2

«Це свято, на яке чекають усі діти та дорослі. Адже вірять, що в цей день здійснюються їхні мрії та бажання. Тож я щиро вітаю вас зі святом. Бажаю щоб добром і миром наповнилися ваші домівки, щоб були здорові усі діти. Миру, добра та успіхів у всіх великих та малих починаннях», – побажала вона.

Звісно, не обійшлося й без головного символу цього дня – Святого Миколая! Саме він й дарував діткам солодкі подарунки, магічні враження та головне - хороший настрій!

19 12 2017 1

Також, на святі було офіційно відкрито головну ялинку міста, яка радуватиме костопільчан протягом усього циклу новорічно-різдвяних свят.

Цікава і різноманітна концертно-розважальна програма супроводжувалась участю творчих колективів міста Костополя, вокальними номерами маленьких вихованців ДНЗ, конкурсами та новорічним хороводом.

19 12 2017 4

Міський захід до Дня Святого Миколая став незабутнім дійством як для організаторів, так і для гостей, адже кожна людина, маленька чи доросла, чекає новорічного дива, безліч подарунків, здійснення усіх мрій та побажань.

Нехай цей Новий рік принесе в кожну оселю мир та злагоду, адже ми, Українці, заслуговуємо бути щасливими!