Депутати затвердили міський бюджет на 2018 рік

22 грудня 2017 року відбулося пленарне засідання чергової дев’ятнадцятої сесії Костопільської міської ради сьомого скликання. До порядку денного на розгляд депутатів було винесено 55 питань. Серед них, ряд питань стосовно забезпечення господарського сектору життєдіяльності міста.

19 sesija

Депутати прийняли за основу Програму «Безпечне місто Костопіль» на 2018 рік, що передбачає встановлення системи відеонагляду на вулицях міста.

На 2018 рік затвердили: Програму культурно-мистецьких заходів, відзначення державних і національних свят, підтримки особистостей, трудових колективів та громадських організацій, Програму по благоустрою м.Костопіль, утримання доріг в належному стані та розвитку КП«Костопількомунсервіс», Програму охорони довкілля, забезпечення екологічної безпеки та санітарного стану міста Костопіль, Програму соціального захисту окремих категорій населення, Програму соціально-економічного розвитку.

Також, депутатами було розглянуто важливе питання стосовно міського бюджету на 2018 рік.

Під час роботи сесії міські обранці розглянули та затвердили ряд земельних питань.

Секретар міської ради Дмитро Єрмаченко вручив медаль «Захиснику Вітчизни» та Почесну грамоту Костопільської міської ради депутату, учаснику бойових дій в зоні АТО Ігорю Войцеховському.

Почесними грамотами Костопільської міської ради було відзначено депутатів та волонтерів, які брали активну безпосередню участь у підтримці боєздатності української армії.

Творчий колектив Будинку школярів та юнацтва привітав депутатський корпус з прийдешніми новорічно-різдвяними святами.

З повним списком питань внесених до порядку денного чергової дев’ятнадцятої сесії Костопільської міської ради сьомого скликання можна за ПОСИЛАННЯМ.